Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Accesorii fibra optica

Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A

Modul SFP Bi-Directional TP-Link TL-SM321A

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:TX: 1550nm / RX: 1310nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc depozit
148.80 LEI
Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:1310nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc limitat depozit
75.01 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus