Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Patch paneluri

La Conectica.ro gasesti o gama variata de patch panel la preturi foarte bune. Comanda acum!

Va oferim patch panel-uri FTP, UTP, STP, Keystone, categorii de la 5e la 6a si fibra optica, de la 8 la 48 porturi, negre sau gri, de la producatori precum Roline, Value, Delock.

Informatii conexiuni Delock aici!

Panou de montare Keystone cu 8 porturi, Delock 86597

Panou de montare Keystone cu 8 porturi, Delock 86597

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:8
    • Culoare:Negru
    • Material:Metal
Stoc limitat
39.10 LEI
Panou de montare Keystone cu 8 porturi, Delock 86611

Panou de montare Keystone cu 8 porturi, Delock 86611

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:8
    • Culoare:Negru
    • Material:Metal
Stoc limitat
69.40 LEI
Patch panel 8 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 87672

Patch panel 8 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 87672

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:8
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
106.10 LEI
Patch panel 12 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 87296

Patch panel 12 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 87296

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
În curând
131.10 LEI
Patch panel 19" 24 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 43295

Patch panel 19" 24 porturi Cat.6 FTP Negru, Delock 43295

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
283.01 LEI
Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:8
    • Categorie:6A
    • Culoare:Alb
Stoc limitat
138.10 LEI
Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87674

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87674

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:8
    • Categorie:6A
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
138.10 LEI
Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6A
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
182.40 LEI
Patch Panel 19" 24 Porturi Cat.6A FTP Gri, Delock 43319

Patch Panel 19" 24 Porturi Cat.6A FTP Gri, Delock 43319

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6A
    • Culoare:Gri
La comandă
463.80 LEI
Patch Panel 19" STP Cat.6A 24 porturi gri, Value 26.99.0361-5

Patch Panel 19" STP Cat.6A 24 porturi gri, Value 26.99.0361-5

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:STP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6A
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
237.70 LEI
Patch panel 24 porturi cat. 6 UTP, Logilink NP0004

Patch panel 24 porturi cat. 6 UTP, Logilink NP0004

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc depozit
142.80 LEI
Patch panel 10" pentru 6 x module D-type, Delock 86501

Patch panel 10" pentru 6 x module D-type, Delock 86501

 (0 pareri)
    • Numar porturi:6
    • Categorie:Tip D
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:10"
La comandă
27.41 LEI
Patch panel 10" pentru 12 x module D-type, Delock 86500

Patch panel 10" pentru 12 x module D-type, Delock 86500

 (0 pareri)
    • Numar porturi:12
    • Categorie:Tip D
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:10"
La comandă
39.60 LEI
Patch panel 19" cu 16 x porturi D-type, SYSPAN-D

Patch panel 19" cu 16 x porturi D-type, SYSPAN-D

 (0 pareri)
    • Numar porturi:16
    • Categorie:Tip D
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
509.90 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM4 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
134.60 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM5 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
134.60 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
134.60 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
134.60 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM3 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
134.60 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM4 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
178.00 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM5 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
178.00 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 verde, Delock 43364

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 verde, Delock 43364

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
178.00 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
178.00 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

 (0 pareri)
    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM3 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
178.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Navilock
  • DeepCool
  • Genius
  • Logitech
  • VELCRO