Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930
  • Imagine Adaptor fibra optica loopbackLC / OM2 Multi-mode, Delock 86930
  • 1/2

Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930

Cod produs: 86930
Acest adaptor cu bucla de test de la Delock poate fi utilizat in scopuri de testare si pentru testarea conexiunilor cu fibra optica. Cu ajutorul buclei cu test poate fi masurata capacitatea de... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
37.10 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930

  • Tip accesoriu:Adaptor loopback
  • Tip fibră:Multi mode OM1 / OM2
  • Tip port:LC

Descriere Adaptor fibra optica loopback LC / OM2 Multi-mode, Delock 86930

Acest adaptor cu bucla de test de la Delock poate fi utilizat in scopuri de testare si pentru testarea conexiunilor cu fibra optica. Cu ajutorul buclei cu test poate fi masurata capacitatea de transmisie a fibrelor optice.

Specificatii

• Conector:
  1 x LC Duplex tata
• Cablu Multimode OM2
• Fibra: 50/125 µm
• Insertion loss < 0,5 dB
• Manson de zirconiu cu capac de protectie impotriva prafului
• Diametru cablu: ca. 3 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Culoare: bej / portocaliu
• Material pentru aliajul cablului: PVC
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 60 x 20 x 11 mm

Pachetul contine
• Adaptor de fibra optica cu bucla de test 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic