Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666
  • 1/1

Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

Cod produs: 21.99.0666-30
Cupla fibra optica 2 x LC / 2 x LC Pentru instalarea sau prelungirea cablurilor de fibra optica Carcasa din plastic de inalta calitate (violet)
Producator: Value
5.11 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom.
Garantie: -
În stoc magazin
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi mode OM4
  • Tip port:LC
  • Cod bare (EAN):7630049621893

Descriere Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

  • Cupla fibra optica 2 x LC / 2 x LC
  • Pentru instalarea sau prelungirea cablurilor de fibra optica
  • Carcasa din plastic de inalta calitate (violet)

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Duracell