Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni, 24 Iunie  - ÎNCHIS! 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885
  • Imagine Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885
  • Imagine Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885
  • Imagine Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885
  • 1/4

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Cod produs: 87885
Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conectori tata de fibra optica. IP68 praf si... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
128.31 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 18.00).
Garantie: -
La comandă
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi mode
  • Tip port:LC
  • Cod bare (EAN):4043619878857

Descriere Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conectori tata de fibra optica.

IP68 praf si impermeabil
Cupla ofera o protectie sporita impotriva murdariei si a umezelii pentru conectarea cablurilor de retea.

Specificatiiu

  • Conectori:
    1 x LC Duplex mama - 1 x LC Duplex mama
  • Pentru fibra multi-mode
  • Manson din ceramica
  • Pentru instalare incorporata
  • Orificiu incorporat Ø: 25,2 mm
  • Clasa de protectie: IP68
  • Cu capac de etansare
  • Material carcasa: plastic
  • Culoare: negru / bej
  • Dimensiuni (Lxl): aprox. 36,5 x 32,8 mm

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann