Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940
  • Imagine Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940
  • 1/2
Nou

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Cod produs: 87940
Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optica SC si LC pot fi conectate cu usurinta... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
77.30 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Single mode
  • Tip port:SC - LC

Descriere Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optica SC si LC pot fi conectate cu usurinta intre ele.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Adaptorul este echipat cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii

• Conectori:
  1 x SC Simplex tata-   1 x LC Simplex mama
• Pierdere introducere < 0,3 dB
• Pierdere de retur > 50 dB
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 75 °C
• Culoare: verde
• Material: plastic
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 45,9 x 9,5 x 8,9 mm

 

Cerinte de sistem
• Un port SC Simplex mama disponibil
• Un port tata LC Simplex liber

Pachetul contine
• Adaptor fibra optica

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech