Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989
  • Imagine Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989
  • Imagine Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989
  • 1/3

Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989

Cod produs: 87989
Acest conector rapid de la Delock permite o conexiune rapida si sigura prin fibra optica si este ideal pentru aplicatiile FTTH, CATV. Cablurile conectorului SC pot fi asamblate rapid fara... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
13.40 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 18.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip fibră:Single mode
  • Tip port:SC
  • Cod bare (EAN):4043619879892

Descriere Conector rapid fibra optica SC Simplex APC Single Mode field-assembly, Delock 87989

Acest conector rapid de la Delock permite o conexiune rapida si sigura prin fibra optica si este ideal pentru aplicatiile FTTH, CATV. Cablurile conectorului SC pot fi asamblate rapid fara imbinare.

Specificatii

  • Conector rapid cu fibra optica pentru aplicatii FTTH
  • Pentru fibra APC monomod
  • Pentru cablu cu diametru de la 2,0 la 3,0 mm
  • Pierdere introducere < 0,5 dB
  • Pierdere de retur > 50 - 60 dB
  • Manson din ceramica
  • Temperatura in stare de functionare: -40 °C ~ 85 °C
  • Material: plastic
  • Culoare: verde / negru
  • Dimensiuni (LxlxI): aprox. 60,0 x 8,9 x 7,4 mm

Pachetul contine
Conector rapid cu fibra optica
Manual de utilizare 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • DeepCool