Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

TP-Link

Senzor Smart de temperatura si umiditate (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo T310

Senzor Smart de temperatura si umiditate (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo T310

 (0 pareri)
    • Tip:Altele
Stoc limitat
87.30 LEI
Senzor Smart de miscare (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo T100

Senzor Smart de miscare (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo T100

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Priza inteligenta
Stoc depozit
87.50 LEI
Mini priza Wi-Fi inteligenta cu monitorizarea energiei, TP-LINK Tapo P115(1-pack)
-4%

Mini priza Wi-Fi inteligenta cu monitorizarea energiei, TP-LINK Tapo P115(1-pack)

 (2 pareri)
    • Tip dispozitiv:Priza inteligenta
    • Nr prize Schuko:1
    • Incarcare maxima (A - amper):16
    • Dimensiuni:49 x 49 x 60 mm
În stoc magazin
87.50 LEI 83.60 LEI
Injector Power over Ethernet (PoE), TP-Link TL-PoE150S

Injector Power over Ethernet (PoE), TP-Link TL-PoE150S

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Sistem de Operare:Windows®...
    • Tip dispozitiv:Power over Ethernet
În stoc magazin
88.00 LEI
Router Wireless 300Mbps 2 antene, TP-Link TL-WR841N

Router Wireless 300Mbps 2 antene, TP-Link TL-WR841N

 (0 pareri)
    • Tip router:Router Wireless
    • Rata de transfer 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standarde:802.11 b/g/n
    • Butoane:Buton WPS/Reset, Buton Wireless...
Stoc depozit
88.10 LEI
Buton inteligent (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo S200B

Buton inteligent (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo S200B

 (0 pareri)
    • Tip:Altele
Stoc depozit
88.10 LEI
Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:850nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc depozit
88.90 LEI
Media convertor 10/100 Mbps WDM, TP-LINK TL-FC111B-20

Media convertor 10/100 Mbps WDM, TP-LINK TL-FC111B-20

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
Stoc depozit
88.90 LEI
Media convertor 10/100 Mbps WDM, TP-LINK TL-FC111A-20

Media convertor 10/100 Mbps WDM, TP-LINK TL-FC111A-20

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:10/100 Mb/s
    • Standarde:IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
Stoc depozit
88.90 LEI
Set 2 buc bec Wi-Fi inteligent cu reglarea intensitatii luminii E27 8.7W, TP-LINK Tapo L510E(2-pack)

Set 2 buc bec Wi-Fi inteligent cu reglarea intensitatii luminii E27 8.7W, TP-LINK Tapo L510E(2-pack)

 (1 pareri)
    • Tip bec:Inteligent
    • Soclu:E27
    • Durata medie de viata:15000 h
    • Flux luminos (lm):806
Stoc depozit
88.90 LEI
Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO AC1300, TP-LINK Archer T3U

Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO AC1300, TP-LINK Archer T3U

 (1 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:400 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,IEEE...
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) - A
În stoc magazin
90.90 LEI
Banda LED Wi-Fi multicolora inteligenta 5m, TP-LINK Tapo L900-5
-7%

Banda LED Wi-Fi multicolora inteligenta 5m, TP-LINK Tapo L900-5

 (1 pareri)
    • Tip bec:Inteligent
    • Tip lumina:Multicolor
    • Numar bucati/set:1
    • Tip:Banda LED
Stoc limitat
92.90 LEI 86.00 LEI
Switch 5 porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG105S

Switch 5 porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG105S

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x,...
    • Indicator LED:System Power, Link/Act indicators...
Stoc epuizat
94.11 LEI
Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:TX: 1310nm / RX: 1550nm
    • Alimentare:3.3V
În stoc magazin
95.10 LEI
Placa de retea PCI Express AC600 Wireless Dual Band, TP-LINK ARCHER T2E

Placa de retea PCI Express AC600 Wireless Dual Band, TP-LINK ARCHER T2E

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Placa Retea
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:200 Mb/s
    • Interfata:PCI Express
    • Antena externa:1 antena
Stoc epuizat
95.10 LEI
 Switch 5 Porturi Gigabit, carcasa metalica, TP-Link TL-SG105

Switch 5 Porturi Gigabit, carcasa metalica, TP-Link TL-SG105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x,...
    • Indicator LED:System Power Link, Speed, Activity
Stoc depozit
95.60 LEI
Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - SFP
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Stoc depozit
95.80 LEI
Adaptor Nano USB Wireless AC1300 MU-MIMO, TP-LINK Archer T3U Nano

Adaptor Nano USB Wireless AC1300 MU-MIMO, TP-LINK Archer T3U Nano

 (1 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:400 Mb/s
    • Interfata:USB 2.0 - A
    • Frecventa:2.4GHz & 5GHz
Stoc limitat
97.20 LEI
Adaptor USB AC1300 Dual-Band Wireless High-Gain, TP-LINK Archer T3U Plus

Adaptor USB AC1300 Dual-Band Wireless High-Gain, TP-LINK Archer T3U Plus

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:400 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE...
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) - A
Stoc limitat
97.20 LEI
Switch Desktop LiteWave 8 porturi Gigabit Negru, TP-LINK LS1008G

Switch Desktop LiteWave 8 porturi Gigabit Negru, TP-LINK LS1008G

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x
    • Dimensiuni (L x l x h): :127 × 66.5 × 23 mm
În stoc magazin
97.20 LEI
Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA855RE

Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA855RE

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Range Extender
    • Rata de transfer fir:10/100Mbps
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
Stoc limitat
97.20 LEI
Buton inteligent cu baza (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo S200D

Buton inteligent cu baza (necesita Hub Tapo H100), TP-LINK Tapo S200D

 (0 pareri)
    • Tip:Altele
Stoc limitat depozit
98.50 LEI
Switch 8 Porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG1008D

Switch 8 Porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG1008D

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :165 x 108 x 28 mm
    • Numar porturi:8
Stoc limitat
99.81 LEI
Switch Gigabit 10/100/1000 Mbps Smart 5 porturi, TP-LINK TL-SG105E

Switch Gigabit 10/100/1000 Mbps Smart 5 porturi, TP-LINK TL-SG105E

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE...
    • Indicator LED:Link/Act
Stoc limitat
101.40 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • DeepCool