Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Serviciul de procesare a plaților online LibraPay va fi indisponibil duminică (24 ianuarie 2021), între orele 00:00 – 12:00 ca urmare a unor lucrări de mentenanță planificate!

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS
  • 1/1

Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

Cod produs: TL-SM311LS
Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
65.60 Lei
Include timbrul verde
Produsul este disponibil in depozit (mai mult de 3 bucati), NU in showroom. Poate fi livrat sau ridicat din showroom in maxim 1-2 zile lucratoare.
Garantie: 60 de luni
Stoc depozit
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:1310nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:10km
  • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

  • Potrivit pentru TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital