Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.  Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM
  • 1/1

Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Cod produs: TL-SM311LM
Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
78.60 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 60 de luni
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:850nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:550m
  • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

  • Potrivit pentru TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital