Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Dragi clienți, având în vedere repeziciunea cu care se răspândește Covid-19, am hotărât să ne desfășurăm activitatea doar online, showroomul fiind închis pentru public. Din acest motiv, începând cu data de 16 martie, costul de transport pentru livrările coletelor în București va fi mai mic, doar 9,90 lei!
Considerăm că este mai importantă sănătatea, atât a clienților cât și a noastră :). Vă stăm la dispoziție la numărul de telefon 021.322.1234 precum și pe mail comenzi@conectica.ro în intervalul orar obișnuit. Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM
  • 1/1

Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Cod produs: TL-SM311LM
Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
83.30 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 60 de luni
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:850nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:550m
  • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

  • Potrivit pentru TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital