Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

TP-Link

Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:TX: 1310nm / RX: 1550nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc depozit
65.60 LEI
Placa de retea Wireless PCI Express 300Mbps, TP-LINK TL-WN881ND

Placa de retea Wireless PCI Express 300Mbps, TP-LINK TL-WN881ND

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Placa Retea
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
    • Interfata:PCI Express
Stoc depozit
66.29 LEI
Incarcator priza Fast Charging/incarcare rapida cu 5 x USB 40W, TP-LINK UP540

Incarcator priza Fast Charging/incarcare rapida cu 5 x USB 40W, TP-LINK UP540

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza
    • Incarcare maxima (amper):8
    • Tensiune iesire:5 V / 2.4 A
    • Nr. prize USB:5
Stoc epuizat
68.40 LEI
AC600 Adaptor USB Wireless Dual Band, Archer T2U

AC600 Adaptor USB Wireless Dual Band, Archer T2U

 (1 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:150 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE...
    • Interfata:USB 2.0
Stoc limitat
68.40 LEI
Adaptor pasiv PoE 48V/24W, TP-LINK TL-POE4824G

Adaptor pasiv PoE 48V/24W, TP-LINK TL-POE4824G

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Indicator LED:PWR
    • Alte porturi:2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port
Stoc limitat
68.81 LEI
Switch 5 porturi Gigabit LiteWave carcasa metalica, TP-LINK LS105G

Switch 5 porturi Gigabit LiteWave carcasa metalica, TP-LINK LS105G

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x,...
    • Indicator LED:System Power, Link/Act indicators...
Stoc limitat
73.60 LEI
Router Wireless N 300Mbps, TP-LINK TL-WR840N

Router Wireless N 300Mbps, TP-LINK TL-WR840N

 (0 pareri)
    • Tip router:Router Wireless
    • Rata de transfer 2.4GHz:300 Mb/s
    • Butoane:WPS/Reset, Wireless On/Off, Power On/Off
    • Frecventa:2.4GHz
Stoc limitat
73.99 LEI
Bec inteligent Wi-Fi cu filament Kasa Smart LED Alb E27, TP-LINK KL50

Bec inteligent Wi-Fi cu filament Kasa Smart LED Alb E27, TP-LINK KL50

 (0 pareri)
    • Tip bec:Inteligent
    • Soclu:E27
    • Putere echivalenta (W):7W
    • Balon:A60
Stoc depozit
73.99 LEI
Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA854RE

Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA854RE

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Range Extender
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standarde IEEE 802.11:IEEE 802.11b/g/n
Stoc limitat
73.99 LEI
Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

Modul MiniGBIC Multi - Mode, TP-Link TL-SM311LM

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:850nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc limitat
78.00 LEI
Injector Power over Ethernet (PoE), TP-Link TL-PoE150S

Injector Power over Ethernet (PoE), TP-Link TL-PoE150S

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Sistem de Operare:Windows®...
    • Tip dispozitiv:Power over Ethernet
Stoc limitat
78.19 LEI
Adaptor USB Wireless Dual Band AC600, TP-LINK Archer T2U Plus

Adaptor USB Wireless Dual Band AC600, TP-LINK Archer T2U Plus

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:200 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE...
    • Interfata:USB 2.0
În stoc magazin
78.40 LEI
Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

Modul MiniGBIC Single Mode, TP-Link TL-SM311LS

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Modul
    • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    • Lungime de undă:1310nm
    • Alimentare:3.3V
Stoc limitat
79.50 LEI
Range extender Wireless 300Mbps, TP-Link TL-WA850RE

Range extender Wireless 300Mbps, TP-Link TL-WA850RE

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Range Extender
    • Rata de transfer fir:10/100Mbps
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
Stoc limitat
79.80 LEI
Bec inteligent cu filament Kasa Smart E27, TP-LINK KL60

Bec inteligent cu filament Kasa Smart E27, TP-LINK KL60

 (0 pareri)
    • Tip bec:Inteligent
    • Soclu:E27
    • Putere (W):5
    • Tip lumina:Calda
Stoc depozit
80.71 LEI
Switch 5 porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG105S

Switch 5 porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG105S

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x,...
    • Indicator LED:System Power, Link/Act indicators...
Stoc limitat
81.00 LEI
 Switch 5 Porturi Gigabit, carcasa metalica, TP-Link TL-SG105

Switch 5 Porturi Gigabit, carcasa metalica, TP-Link TL-SG105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x,...
    • Indicator LED:System Power Link, Speed, Activity
În stoc magazin
81.00 LEI
Priza Inteligenta Schuko Wi-Fi, TP-LINK HS100

Priza Inteligenta Schuko Wi-Fi, TP-LINK HS100

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Priza
    • Protectie:Da
    • Altele:Protocol IEEE 802.11b/g/n; Wireless...
    • Dimensiuni:100.3 x 66.3 x 77 mm
În stoc magazin
81.00 LEI
Router Wireless 300Mbps 2 antene, TP-Link TL-WR841N
-9%

Router Wireless 300Mbps 2 antene, TP-Link TL-WR841N

 (0 pareri)
    • Tip router:Router Wireless
    • Rata de transfer 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standarde:802.11 b/g/n
    • Butoane:Buton WPS/Reset, Buton Wireless...
Stoc limitat
83.80 LEI 76.00 LEI
Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - SFP
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Stoc depozit
85.30 LEI
Power Bank 10000mAh, TP-LINK TL-PB10000

Power Bank 10000mAh, TP-LINK TL-PB10000

 (0 pareri)
    • Tip:Baterie externa
    • Capacitate:10000mAh
    • Intrare:DC 5V/2.1A
    • Iesire:DC 5V/2.1A
Stoc epuizat
87.91 LEI
Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO AC1300, TP-LINK Archer T3U

Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO AC1300, TP-LINK Archer T3U

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:400 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a,IEEE...
    • Interfata:USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0)
Stoc limitat
92.30 LEI
Switch Desktop LiteWave 8 porturi Gigabit Negru, TP-LINK LS1008G

Switch Desktop LiteWave 8 porturi Gigabit Negru, TP-LINK LS1008G

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x
    • Dimensiuni (L x l x h): :127 × 66.5 × 23 mm
Stoc limitat
92.30 LEI
Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA855RE

Range Extender Wi-Fi 300Mbps, TP-LINK TL-WA855RE

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Range Extender
    • Rata de transfer fir:10/100Mbps
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
Stoc limitat
93.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital