Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.
Curierii fac eforturi ca dvs. sa primiți comanda în timp util, însă din cauza volumului ridicat de colete, pot exista întârzieri în livrarea acestora. Mulțumim pentru înțelegere! :)
8 Iunie (Luni) - Închis.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-1
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-2
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-3
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-4
  • 1/5

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Cod produs: 21.99.0656-50
Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656 - pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica
Producator: Value
4.61 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip port:SC
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

- pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital