Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Serviciul de procesare a plaților online LibraPay va fi indisponibil duminică (24 ianuarie 2021), între orele 00:00 – 12:00 ca urmare a unor lucrări de mentenanță planificate!

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-1
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-2
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-3
  • Imagine Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656-4
  • 1/5

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Cod produs: 21.99.0656-50
Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656 - pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica
Producator: Value
2.59 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip port:SC
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

Adaptor fibra optica SC-SC Duplex OM4, Value 21.99.0656

- pentru instalarea sau extinderea cablurilor de fibra optica

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital