Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892
  • Imagine Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892
  • Imagine Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892
  • 1/3

Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892

Cod produs: 86892
Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
27.30 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Single mode
  • Tip port:SC
  • Material:Plastic

Descriere Cupla fibra optica cu protectie laser SC Duplex Single-mode M-M Verde, Delock 86892

Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a o pastra curata.
Specificatii
• Conectori:
  1 x SC Duplex mama >  1 x SC Duplex mama
• Pentru fibra single-mode
• Manson din ceramica
• Cu laser de protectie flip si un capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 30,7 mm
• Decupaj panou (LxH): aprox. 26,6 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde
• Dimensiuni (LxlxH): aprox. 34,7 x 25,6 x 9,3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Duplex liber

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic