Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347
  • Imagine Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347
  • 1/2

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Cod produs: 86347
Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock Se pot folosi cu Patch Panel sau cu Keystone Box
Producator: Delock
20.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi mode
  • Tip port:LC

Descriere Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock

Se pot folosi cu Patch Panel sau cu Keystone Box

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Western Digital