Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Lindy

Hub 4 porturi USB 3.1 Gen 1, Lindy L43168

Hub 4 porturi USB 3.1 Gen 1, Lindy L43168

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:4
    • Culoare:Alb
    • Chipset:VIA VL812
La comandă
161.80 LEI
Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Lindy L43292

Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Lindy L43292

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 21.6 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
163.40 LEI
Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46366

Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46366

 (0 pareri)
    • Conectori: LC - SC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
164.70 LEI
Convertor Composite / S-Video la VGA, Lindy L32621

Convertor Composite / S-Video la VGA, Lindy L32621

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RCA - VGA
    • Conector 1:CVBS mama / S-Video mama
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Rezolutie de pana la:1920 x 1200 @ 60 Hz
Stoc limitat
165.01 LEI
Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 2m T-T, Lindy L37862

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 2m T-T, Lindy L37862

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
165.20 LEI
Cablu Displayport v1.2 4K@60Hz T-T 7.5m Anthra Line, Lindy L36485

Cablu Displayport v1.2 4K@60Hz T-T 7.5m Anthra Line, Lindy L36485

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
165.20 LEI
Cablu activ HDMI la micro HDMI-D Premium CROMO Slim 3m, Lindy L41678

Cablu activ HDMI la micro HDMI-D Premium CROMO Slim 3m, Lindy L41678

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):3
    • Ecranat:Da
    • Sectiune cablu:AWG 36
Stoc epuizat
165.20 LEI
Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K60Hz cu PD (power delivery) T-M Alb, Lindy L43272

Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K60Hz cu PD (power delivery) T-M Alb, Lindy L43272

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A mama, 1 x PD
Stoc limitat
165.40 LEI
Cablu audio Composite/Digital Coaxial RCA T-T Premium Gold 10m, Lindy L37900

Cablu audio Composite/Digital Coaxial RCA T-T Premium Gold 10m, Lindy L37900

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Coaxial
    • Lungime (m):10
    • Conector 1:Coaxial Phono tata
    • Conector 2:Coaxial Phono tata
La comandă
166.00 LEI
Cablu HDMI Premium Standard 4K T-T 7.5m, Lindy L41115

Cablu HDMI Premium Standard 4K T-T 7.5m, Lindy L41115

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
167.10 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la HDMI + alimentare 15cm, Lindy L43196

Adaptor USB 3.1 tip C la HDMI + alimentare 15cm, Lindy L43196

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB-C 3.1 tata
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160
Stoc limitat
169.10 LEI
Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 10m, Lindy L46314

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 10m, Lindy L46314

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
169.80 LEI
Cablu Thunderbolt 3 T-T 20Gb/s 1m Negru, Lindy L41556

Cablu Thunderbolt 3 T-T 20Gb/s 1m Negru, Lindy L41556

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Thunderbolt 3 (USB - C)
    • Conector 1:Thunderbolt 3 USB Tip C
    • Conector 2:Thunderbolt 3 USB Tip C
    • Culoare:Negru
În curând
171.50 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 40m, Lindy L46401

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 40m, Lindy L46401

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):40
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
172.60 LEI
Cablu optic digital Premium TosLink SPDIF 20m, Lindy L37888

Cablu optic digital Premium TosLink SPDIF 20m, Lindy L37888

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Toslink - Toslink
    • Lungime (m):20
    • Conector 1:Toslink
    • Conector 2:Toslink
În stoc magazin
174.70 LEI
Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 3m, Lindy L43293

Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 3m, Lindy L43293

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 21.6 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
174.70 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):1
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
175.30 LEI
Cablu Premium FireWire 800 9 pini la 4 pini 15m, Lindy L30791

Cablu Premium FireWire 800 9 pini la 4 pini 15m, Lindy L30791

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:9 pini - 4 pini
    • Conector 1:9-pini IEEE 1394B tata (FireWire 800)
    • Conector 2:4-pini IEEE 1394A tata (FireWire 400)
    • Standard:1394 / FireWire / i.LINK™
Stoc limitat
179.90 LEI
Cablu de imprimanta activ USB 2.0 A-B 15m T-M, Lindy L42762

Cablu de imprimanta activ USB 2.0 A-B 15m T-M, Lindy L42762

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):15
În curând
183.61 LEI
Cablu HDMI Ultra HD 4K Anthra Line T-T 7.5m, Lindy L36966

Cablu HDMI Ultra HD 4K Anthra Line T-T 7.5m, Lindy L36966

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
186.10 LEI
Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T Gold Line 0.5m, Lindy L36290

Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T Gold Line 0.5m, Lindy L36290

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
186.20 LEI
Cablu HDMI la DVI-D Gold Line T-T 2m, Lindy L36195

Cablu HDMI la DVI-D Gold Line T-T 2m, Lindy L36195

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Sectiune cablu:AWG 24
La comandă
189.31 LEI
Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 3m T-T, Lindy L37863

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 3m T-T, Lindy L37863

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
189.80 LEI
Adaptor USB Type C la HDMI 4K@30Hz/ DVI / VGA, Lindy L43297

Adaptor USB Type C la HDMI 4K@30Hz/ DVI / VGA, Lindy L43297

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A, 1 x VGA, 1 x DVI
Stoc limitat
190.30 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Navilock
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • VELCRO