Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Adaptor USB 3.2 type C la HDMI 4K60Hz/USB-A + PD 100W, Lindy L43336

Adaptor USB 3.2 type C la HDMI 4K60Hz/USB-A + PD 100W, Lindy L43336

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Suporta:PD 3.0 de pana la 60W (20V 3A), HDCP...
Stoc limitat
189.80 LEI
Repeater DVI-D Single Link 80m, Lindy L32667

Repeater DVI-D Single Link 80m, Lindy L32667

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D Single Link 18+1
    • Lungime (m):80
    • Rata transfer de date:de pana la 4.95 Gbps
    • Suporta semnal:Video
Stoc limitat
190.40 LEI
Cablu Displayport la HDMI 4K60Hz T-T cu HDR 5m, Lindy L40928

Cablu Displayport la HDMI 4K60Hz T-T cu HDR 5m, Lindy L40928

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Lungime (m):5
În curând
192.80 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46346

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46346

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc epuizat
193.10 LEI
Cablu Thunderbolt 3 T-T 20Gb/s 1m Negru, Lindy L41556

Cablu Thunderbolt 3 T-T 20Gb/s 1m Negru, Lindy L41556

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Thunderbolt 3 (USB - C)
    • Conector 1:Thunderbolt 3 (USB type C)
    • Conector 2:Thunderbolt 3 (USB type C)
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
193.90 LEI
Cablu de imprimanta activ USB 2.0 A-B 10m T-M, Lindy L42761

Cablu de imprimanta activ USB 2.0 A-B 10m T-M, Lindy L42761

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):10
În stoc magazin
194.80 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 40m, Lindy L46401

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 40m, Lindy L46401

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):40
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În curând
195.10 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):1
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
195.20 LEI
Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 2m T-T, Lindy L37862

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 2m T-T, Lindy L37862

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
196.20 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Alb 20m, Lindy L47330

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Alb 20m, Lindy L47330

 (1 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Alb
Stoc limitat
196.70 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 20m, Lindy L47270

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 20m, Lindy L47270

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
196.70 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Negru 20m, Lindy L47315

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Negru 20m, Lindy L47315

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
196.70 LEI
Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 3m, Lindy L43293

Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 3m, Lindy L43293

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 21.6 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
197.40 LEI
Multiplicator Mini Displayport la 2 x Displayport v1.2 MST alimentare USB, Lindy L38426

Multiplicator Mini Displayport la 2 x Displayport v1.2 MST alimentare USB, Lindy L38426

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:2
    • Alimentare suplimentara:USB
    • Versiune DP:1.2
Stoc limitat
199.00 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la HDMI 4K 60Hz + alimentare, Lindy L43178

Adaptor USB 3.1 tip C la HDMI 4K 60Hz + alimentare, Lindy L43178

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB-C 3.1 tata
    • Conector 2:HDMI mama
Stoc limitat
199.90 LEI
Cablu HDMI la DVI-D Gold Line T-T 2m, Lindy L36195

Cablu HDMI la DVI-D Gold Line T-T 2m, Lindy L36195

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Sectiune cablu:AWG 24
La comandă
205.70 LEI
Adaptor DVI-D la Displayport M-T Activ alimentare USB, Lindy L38145

Adaptor DVI-D la Displayport M-T Activ alimentare USB, Lindy L38145

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI - DisplayPort
    • Conector 1:DVI-D mama
    • Conector 2:DisplayPort tata
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
209.50 LEI
Adaptor USB-C 3.1 la HDMI 4K@30Hz + VGA MST/SST T-M Alb, Lindy L43280

Adaptor USB-C 3.1 la HDMI 4K@30Hz + VGA MST/SST T-M Alb, Lindy L43280

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI tip A mama, 1 x VGA mama
Stoc limitat
209.90 LEI
Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T Gold Line 0.5m, Lindy L36290

Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T Gold Line 0.5m, Lindy L36290

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
210.40 LEI
Adaptor USB-C la HDMI 4K@30Hz + 1 x USB-A + alimentare PD, Lindy L43274

Adaptor USB-C la HDMI 4K@30Hz + 1 x USB-A + alimentare PD, Lindy L43274

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:1 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
210.40 LEI
Incarcator priza cu 3 x USB-A + 1 x USB type C cu PD 72W, Lindy L73329

Incarcator priza cu 3 x USB-A + 1 x USB type C cu PD 72W, Lindy L73329

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza
    • Nr. prize USB:4
    • Capacitate maxima (W):72
    • Dimensiuni:72x91x27.5mm
În curând
210.59 LEI
Convertor audio analog RCA la digital Toslink (Optic) & Coaxial ADC, Lindy L70309

Convertor audio analog RCA la digital Toslink (Optic) & Coaxial ADC, Lindy L70309

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RCA - S/PDIF
    • Conector 1:2 x RCA alb/rosu (analog)
    • Conector 2:1 x Toslink S/PDIF, 1 x Coaxial S/PDIF
    • Dimensiuni:51x26x41mm
Stoc limitat
212.40 LEI
Adaptor Displayport la HDMI 8K60Hz/4K120Hz cu HDR T-M, Lindy L41094

Adaptor Displayport la HDMI 8K60Hz/4K120Hz cu HDR T-M, Lindy L41094

 (3 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Argintiu
În curând
213.11 LEI
Cablu de retea Cat.6A S/FTP LSZH 30m Bleu, Lindy L47156

Cablu de retea Cat.6A S/FTP LSZH 30m Bleu, Lindy L47156

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):30
    • Culoare:Albastru
La comandă
213.40 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech