Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K@60Hz T-M Alb, Lindy L43247

Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K@60Hz T-M Alb, Lindy L43247

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A 19 pini mama
Stoc limitat
137.50 LEI
Cablu de alimentare Commando IEC 309 la IEC C19 16A 3m Negru, Lindy L30109

Cablu de alimentare Commando IEC 309 la IEC C19 16A 3m Negru, Lindy L30109

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Commando
    • Conector 1:Commando tata
    • Conector 2:IEC320 C19.
    • Lungime (m):3
Stoc limitat
137.69 LEI
Suport monitor montare masa, Lindy L40656

Suport monitor montare masa, Lindy L40656

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Masa
    • Culoare:Negru
    • Diagonala monitor:17" - 28"
În curând
137.90 LEI
Cablu FireWire Premium 9 pini la 6 pini 4.5m, Lindy L30768

Cablu FireWire Premium 9 pini la 6 pini 4.5m, Lindy L30768

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:9 pini - 6 pini
    • Conector 1:9-pini IEEE 1394B tata (FireWire 800)
    • Conector 2:6-pini IEEE 1394 tata (FireWire 400)
    • Standard:1394B / FireWire B / i.LINK™
La comandă
138.90 LEI
Adaptor USB 3.0 la Gigabit LAN, Lindy L43298

Adaptor USB 3.0 la Gigabit LAN, Lindy L43298

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) - A
    • Aplicatie:Interior
    • Dimensiuni:24 x 58 x 16mm
În stoc magazin
139.90 LEI
Cablu Mini DisplayPort la HDMI activ T-T 3m, Lindy L40913

Cablu Mini DisplayPort la HDMI activ T-T 3m, Lindy L40913

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
140.10 LEI
Adaptor USB 3.1-C la Gigabit LAN, Lindy L43299

Adaptor USB 3.1-C la Gigabit LAN, Lindy L43299

 (1 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 - C
    • Dimensiuni:24 x 58 x 16 mm
    • Porturi:1 x 10/100/1000Mbps
În stoc magazin
140.21 LEI
Multiplicator audio optic Toslink 5 porturi, Lindy L70481

Multiplicator audio optic Toslink 5 porturi, Lindy L70481

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Multiplicator/Splitter audio digital
    • Numar de porturi:5
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Suporta audio:LPCM2.0 / DTS / Dolby Digital
Stoc epuizat
140.71 LEI
Incarcator priza DC 5.5 x 2.5mm 24V/1.25A, Lindy L73826

Incarcator priza DC 5.5 x 2.5mm 24V/1.25A, Lindy L73826

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza + cablu
    • Incarcare maxima (amper):1.25
    • Capacitate maxima (W):30
    • Voltaj maxim:100 - 240V
La comandă
142.70 LEI
Cablu USB-C 3.1 la USB-A activ T-M 5m, Lindy L43270

Cablu USB-C 3.1 la USB-A activ T-M 5m, Lindy L43270

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):5
Stoc limitat
143.39 LEI
Adaptor USB 3.2 Gen1 type C la Gigabit LAN cu PD + PXE Boot, Lindy L43328

Adaptor USB 3.2 Gen1 type C la Gigabit LAN cu PD + PXE Boot, Lindy L43328

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 - C
    • Aplicatie:Interior
    • Tip conexiune:Pe cablu ( Wired )
Stoc limitat
144.70 LEI
Cablu prelungitor activ USB 3.0 T-M 5m, Lindy L43155

Cablu prelungitor activ USB 3.0 T-M 5m, Lindy L43155

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB-A mama
    • Conector 2:USB tip A tata
    • Lungime (m):5
În curând
145.39 LEI
Cablu prelungitor USB-C 3.1 activ T-M 5m, Lindy L43271

Cablu prelungitor USB-C 3.1 activ T-M 5m, Lindy L43271

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C mama
    • Lungime (m):5
În curând
147.10 LEI
Cablu prelungitor activ USB 2.0 T-M 20m, Lindy L42631

Cablu prelungitor activ USB 2.0 T-M 20m, Lindy L42631

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB-A mama
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):20
În stoc magazin
148.90 LEI
Cablu Firewire 9 pini la 9 pini 4.5m, Lindy L30758

Cablu Firewire 9 pini la 9 pini 4.5m, Lindy L30758

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:9 pini - 9 pini
    • Conector 1:9-pini IEEE 1394B tata (FireWire 800)
    • Conector 2:9-pini IEEE 1394B tata (FireWire 800)
    • Standard:1394B / FireWire B / i.LINK™
La comandă
149.50 LEI
Adaptor USB Type C la HDMI 4K@30Hz/ DVI / VGA, Lindy L43297

Adaptor USB Type C la HDMI 4K@30Hz/ DVI / VGA, Lindy L43297

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A, 1 x VGA, 1 x DVI
Stoc limitat
149.90 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 15m, Lindy L47269

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 15m, Lindy L47269

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
150.80 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Negru 15m, Lindy L47314

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Negru 15m, Lindy L47314

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
150.80 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46345

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46345

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
151.59 LEI
Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46365

Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46365

 (0 pareri)
    • Conectori: LC - SC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
151.59 LEI
Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Roz, Lindy L40425

Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Roz, Lindy L40425

 (0 pareri)
    • Tip:Securizare USB
    • Compatibil cu:USB-C / Thunderbolt
    • Culoare:Gri/Roz
    • Continut:Cheie + 4 blocatoare
La comandă
152.11 LEI
Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Verde, Lindy L40426

Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Verde, Lindy L40426

 (0 pareri)
    • Tip:Securizare USB
    • Compatibil cu:USB-C / Thunderbolt
    • Culoare:Gri/Verde
    • Continut:Cheie + 4 blocatoare
La comandă
152.11 LEI
Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Alb, Lindy L40427

Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Alb, Lindy L40427

 (0 pareri)
    • Tip:Securizare USB
    • Compatibil cu:USB-C / Thunderbolt
    • Culoare:Gri/Alb
    • Continut:Cheie + 4 blocatoare
La comandă
152.11 LEI
Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Orange, Lindy L40428

Set 4 bucati Port Blocker USB tip C/Thunderbolt 3 + cheie Orange, Lindy L40428

 (0 pareri)
    • Tip:Securizare USB
    • Compatibil cu:USB-C / Thunderbolt
    • Culoare:Gri/Portocaliu
    • Continut:Cheie + 4 blocatoare
La comandă
152.11 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech