Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Lindy

Adaptor USB Type C la DisplayPort @60Hz + alimentare PD T-M Alb, Lindy L43289

Adaptor USB Type C la DisplayPort @60Hz + alimentare PD T-M Alb, Lindy L43289

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> DisplayPort
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x Displayport 20 pini mama, 1 x...
    • Culoare:Alb
Stoc limitat
171.80 LEI
Priza cu 2 x HDMI v1.4 Full HD + 1 x VGA, Lindy L60223

Priza cu 2 x HDMI v1.4 Full HD + 1 x VGA, Lindy L60223

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Priza perete
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:2 x HDMI-A mama, 1 x VGA 15 pini mama
    • Conector 2:2 x HDMI-A mama, 1 x VGA 15 pini mama
Stoc limitat
172.30 LEI
Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 10m Gri, Lindy L45357

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 10m Gri, Lindy L45357

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):10
    • Culoare:Gri
La comandă
172.70 LEI
Convertor HDMI la USB type C 4K60Hz cu alimentare T-M, Lindy L43347

Convertor HDMI la USB type C 4K60Hz cu alimentare T-M, Lindy L43347

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - USB-C
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:1 x USB type C mama
În stoc magazin
173.30 LEI
Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Lindy L43291

Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Lindy L43291

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):1
    • Rata transfer de date:de pana la 21.6 Gbps
    • Ecranat:Da
În curând
173.50 LEI
Adaptor USB-C la HDMI / VGA / DVI T-M Alb, Lindy L43273

Adaptor USB-C la HDMI / VGA / DVI T-M Alb, Lindy L43273

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x VGA 15 pini mama, 1 x HDMI-A 19...
Stoc limitat
174.00 LEI
Cablu HDMI Cromo Line UHD 4K T-T 7.5m gri, Lindy L37875

Cablu HDMI Cromo Line UHD 4K T-T 7.5m gri, Lindy L37875

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
În curând
174.00 LEI
Cablu DisplayPort 4K@60Hz T-T v1.2 Cromo Line 5m, Lindy L36304

Cablu DisplayPort 4K@60Hz T-T v1.2 Cromo Line 5m, Lindy L36304

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Antracit
În stoc magazin
174.00 LEI
Adaptor USB-C la Gigabit LAN + alimentare USB-C T-M Alb, Lindy L43284

Adaptor USB-C la Gigabit LAN + alimentare USB-C T-M Alb, Lindy L43284

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 - C
    • Porturi:1 x 10/100/1000Mbps
    • Tip conexiune:Pe cablu ( Wired )
Stoc limitat
178.50 LEI
HUB USB 3.1 tip C la 2 x USB-A + 2 x USB-C, Lindy L43091

HUB USB 3.1 tip C la 2 x USB-A + 2 x USB-C, Lindy L43091

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:4
    • Dimensiuni:10x4x1.7cm
    • Conectori:2 x USB-A mama + 2 x USB-C mama
Stoc limitat
178.80 LEI
Cablu DVI-D la Mini Displayport Activ cu alimentare USB 1m Negru, Lindy L41996

Cablu DVI-D la Mini Displayport Activ cu alimentare USB 1m Negru, Lindy L41996

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D - Mini Displayport
    • Conector 1:DVI-D 18+1 pini tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
179.20 LEI
Cablu Premium FireWire 800 9 pini la 4 pini 15m, Lindy L30791

Cablu Premium FireWire 800 9 pini la 4 pini 15m, Lindy L30791

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:9 pini - 4 pini
    • Conector 1:9-pini IEEE 1394B tata (FireWire 800)
    • Conector 2:4-pini IEEE 1394A tata (FireWire 400)
    • Standard:1394 / FireWire / i.LINK™
Stoc limitat
179.90 LEI
Priza aplicata metalica HDMI Ultra HD 4K, Displayport & USB-B, Lindy L60217

Priza aplicata metalica HDMI Ultra HD 4K, Displayport & USB-B, Lindy L60217

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Priza perete
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tip A (mama), DisplayPort...
    • Conector 2:HDMI tip A (mama), DisplayPort...
Stoc limitat
180.30 LEI
Adaptor USB 3.1 type C la 2.5G Ethernet, Lindy L43314

Adaptor USB 3.1 type C la 2.5G Ethernet, Lindy L43314

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 - C
    • Dimensiuni:60x22x17mm
    • Porturi:1 x 2.5 Gigabit LAN RJ45
În curând
180.90 LEI
Cablu HDMI activ 4K 2.0 Premium CROMO Slim T-T 3m, Lindy L41675

Cablu HDMI activ 4K 2.0 Premium CROMO Slim T-T 3m, Lindy L41675

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
182.20 LEI
Convertor Composite / S-Video la VGA, Lindy L32621

Convertor Composite / S-Video la VGA, Lindy L32621

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RCA - VGA
    • Conector 1:CVBS mama / S-Video mama
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Rezolutie de pana la:1920 x 1200 @ 60 Hz
Stoc epuizat
183.20 LEI
Cablu activ HDMI la micro HDMI-D Premium CROMO Slim 3m, Lindy L41678

Cablu activ HDMI la micro HDMI-D Premium CROMO Slim 3m, Lindy L41678

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):3
    • Ecranat:Da
    • Sectiune cablu:AWG 36
Stoc limitat
184.00 LEI
Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Lindy L43292

Cablu USB-C la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Lindy L43292

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 21.6 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
184.80 LEI
Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46366

Cablu fibra optica LC-SC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46366

 (0 pareri)
    • Conectori: LC - SC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
186.10 LEI
Cablu Displayport v1.2 4K@60Hz T-T 7.5m Anthra Line, Lindy L36485

Cablu Displayport v1.2 4K@60Hz T-T 7.5m Anthra Line, Lindy L36485

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
186.60 LEI
Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K60Hz cu PD (power delivery) T-M Alb, Lindy L43272

Adaptor USB 3.1-C la HDMI 4K60Hz cu PD (power delivery) T-M Alb, Lindy L43272

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A mama, 1 x PD
Stoc limitat
187.00 LEI
Adaptor USB type C la HDMI 8K60Hz T-M, Lindy L43327

Adaptor USB type C la HDMI 8K60Hz T-M, Lindy L43327

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:HDMI mama
În curând
187.70 LEI
Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 10m, Lindy L46314

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 10m, Lindy L46314

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
188.90 LEI
Adaptor USB 3.2 type C la HDMI 4K60Hz/USB-A + PD 100W, Lindy L43336

Adaptor USB 3.2 type C la HDMI 4K60Hz/USB-A + PD 100W, Lindy L43336

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Suporta:PD 3.0 de pana la 60W (20V 3A), HDCP...
Stoc limitat
189.80 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech