Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Value

Cablu retea UTP Cat. 5e, gri, 1m, Value 21.99.0501

Cablu retea UTP Cat. 5e, gri, 1m, Value 21.99.0501

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:5e
    • Lungime (m):1
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
5.00 LEI
Cablu jack 3.5mm la 2 x RCA 1.5m, Value 11.99.4341

Cablu jack 3.5mm la 2 x RCA 1.5m, Value 11.99.4341

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm - RCA
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:2 x RCA tata (alb/rosu)
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
5.30 LEI
Adaptor jack 3.5mm la 2 x jack 3.5mm T-M, Value 11.99.4440

Adaptor jack 3.5mm la 2 x jack 3.5mm T-M, Value 11.99.4440

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack
    • Conector 1:Jack 3.5mm tata
    • Conector 2:2 x jack stereo mama 3.5 mm
    • Tip jack:3.5 mm
În stoc magazin
5.50 LEI
Cablu prelungitor audio jack 3.5mm 3m, Value 11.99.4353

Cablu prelungitor audio jack 3.5mm 3m, Value 11.99.4353

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:Jack 3.5mm stereo mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
5.60 LEI
Adaptor jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-M 20cm, Value 11.99.4340

Adaptor jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-M 20cm, Value 11.99.4340

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack - RCA
    • Conector 1:Jack stereo 3.5mm tata
    • Conector 2:2 x RCA mama
    • Tip jack:3.5 mm
În stoc magazin
5.70 LEI
Cablu retea UTP Cat. 5e, gri, 2m, Value 21.99.0502

Cablu retea UTP Cat. 5e, gri, 2m, Value 21.99.0502

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:5e
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
5.90 LEI
Cablu USB 2.0 tip A-B 0.8m alb, Value 11.99.8809

Cablu USB 2.0 tip A-B 0.8m alb, Value 11.99.8809

 (1 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.8
În stoc magazin
5.90 LEI
Cablu micro USB-A la micro USB-B 2.0 T-T 1.8m Alb, Value 11.99.8753

Cablu micro USB-A la micro USB-B 2.0 T-T 1.8m Alb, Value 11.99.8753

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:micro USB tip A tata
    • Conector 2:micro USB B tata
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
5.90 LEI
Cablu de retea FTP cat. 5e 1m, Value 21.99.0101

Cablu de retea FTP cat. 5e 1m, Value 21.99.0101

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Categorie:5e
    • Lungime (m):1
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
5.90 LEI
Cablu prelungitor audio jack 3.5mm T-M 2m, Value 11.99.4352

Cablu prelungitor audio jack 3.5mm T-M 2m, Value 11.99.4352

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:Jack 3.5mm stereo mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
6.00 LEI
Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

Cupla fibra optica LC Duplex OM4 M-M, Value 21.99.0666

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM4
    • Tip port:LC
În stoc magazin
6.00 LEI
Cupla fibra optica LC Duplex OM3 M-M, Value 21.99.0665

Cupla fibra optica LC Duplex OM3 M-M, Value 21.99.0665

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:LC
În stoc magazin
6.00 LEI
Cablu de retea RJ45 cat 6 UTP LSOH 0.5m Gri, Value 21.99.0200

Cablu de retea RJ45 cat 6 UTP LSOH 0.5m Gri, Value 21.99.0200

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
6.00 LEI
Cablu de retea RJ45 cat 6 UTP LSOH 1m Gri, Value 21.99.0201

Cablu de retea RJ45 cat 6 UTP LSOH 1m Gri, Value 21.99.0201

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
6.10 LEI
Cablu USB 2.0 la micro USB-B, 0.15m, Value 11.99.8751

Cablu USB 2.0 la micro USB-B, 0.15m, Value 11.99.8751

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.15
În stoc magazin
6.30 LEI
Cablu USB 2.0 la micro USB-B T-T 0.8m Alb, Value 11.99.8754

Cablu USB 2.0 la micro USB-B T-T 0.8m Alb, Value 11.99.8754

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.8
În stoc magazin
6.30 LEI
Mufe RJ45 cat 5e neecranate set 10 buc, Value 21.99.3060

Mufe RJ45 cat 5e neecranate set 10 buc, Value 21.99.3060

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 5,5e / Clasa D
    • Ecranat:Nu
    • Material:Plastic
În curând
6.30 LEI
Cablu retea UTP Flat cat.6A 0.5m Negru, Value 21.99.0820

Cablu retea UTP Flat cat.6A 0.5m Negru, Value 21.99.0820

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
6.30 LEI
Cablu de retea RJ45 extra flat UTP cat.6A 0.5m Albastru, Value 21.99.2050

Cablu de retea RJ45 extra flat UTP cat.6A 0.5m Albastru, Value 21.99.2050

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Albastru
La comandă
6.30 LEI
Cablu de retea RJ45 extra flat UTP cat.6A 0.5m Gri, Value 21.99.2010

Cablu de retea RJ45 extra flat UTP cat.6A 0.5m Gri, Value 21.99.2010

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
6.30 LEI
Cablu de retea RJ45 Cat.6A (Class EA) extra-flat 0.5m Alb, Value 21.99.2060

Cablu de retea RJ45 Cat.6A (Class EA) extra-flat 0.5m Alb, Value 21.99.2060

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
6.30 LEI
Cablu prelungitor USB 2.0 tip A M-T 0.8m, Value 11.99.8946

Cablu prelungitor USB 2.0 tip A M-T 0.8m, Value 11.99.8946

 (1 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB-A mama
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.8
În stoc magazin
6.50 LEI
Cablu retea UTP Cat.6, albastru 1.5m, Value 21.99.0954

Cablu retea UTP Cat.6, albastru 1.5m, Value 21.99.0954

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Albastru
În stoc magazin
6.60 LEI
Cablu retea UTP Value Cat.6 rosu 1.5m, 21.99.0951

Cablu retea UTP Value Cat.6 rosu 1.5m, 21.99.0951

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Rosu
În stoc magazin
6.60 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • DeepCool