Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni, 24 Iunie  - ÎNCHIS! 

Categorii

Patch paneluri

Patch panel cat. 6 FTP 24 porturi, InLine IL76224S

Patch panel cat. 6 FTP 24 porturi, InLine IL76224S

    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
268.20 LEI
Patch panel RJ45 cat. 6 48 porturi, Gembird NPP-C648CM-001

Patch panel RJ45 cat. 6 48 porturi, Gembird NPP-C648CM-001

    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:48
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
266.41 LEI
Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Simplex, Delock 43383

Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Simplex, Delock 43383

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM3 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
246.79 LEI
Patch panel 19" cu 24 x SC OS2 Single-mode Simplex, Delock 43380

Patch panel 19" cu 24 x SC OS2 Single-mode Simplex, Delock 43380

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
246.79 LEI
Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Simplex, Delock 43385

Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Simplex, Delock 43385

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM5 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
246.79 LEI
Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM4 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
246.79 LEI
Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi, negru, Value 26.99.0353

Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi, negru, Value 26.99.0353

    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
În curând
244.70 LEI
Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

    • Tip ecranaj:STP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6A
    • Culoare:Gri
La comandă
226.80 LEI
Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

    • Tip ecranaj:STP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6A
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
226.80 LEI
Patch panel 19" 1U 24 porturi Cat 6 FTP, Gembird NPP-C624-002

Patch panel 19" 1U 24 porturi Cat 6 FTP, Gembird NPP-C624-002

    • Tip ecranaj:FTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
226.60 LEI
Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:5e
    • Culoare:Negru
La comandă
225.90 LEI
Patch panel 19" 2U pentru 48 x Keystone Negru, Delock 66878

Patch panel 19" 2U pentru 48 x Keystone Negru, Delock 66878

    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:48
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
225.90 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM3 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
225.01 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM4 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
225.01 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OS2 Single-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
225.01 LEI
Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

    • Numar porturi:24
    • Categorie:OM5 Multi-mode
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
225.01 LEI
Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:24
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
La comandă
222.49 LEI
Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:48
    • Culoare:Negru
    • Model cabinet:19"
Stoc limitat
214.79 LEI
Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

    • Tip ecranaj:STP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6A
    • Culoare:Gri
La comandă
206.91 LEI
Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

    • Tip ecranaj:STP
    • Numar porturi:12
    • Categorie:6A
    • Culoare:Negru
La comandă
206.91 LEI
Patch panel 19" cat 6A 24 porturi UTP Negru, Value 26.99.0357

Patch panel 19" cat 6A 24 porturi UTP Negru, Value 26.99.0357

    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6A
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
200.10 LEI
indisponibil
Patch Panel Value UTP Cat.6, 24 porturi, negru, 26.99.0362

Patch Panel Value UTP Cat.6, 24 porturi, negru, 26.99.0362

 (1 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
194.30 LEI
indisponibil
Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0347

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0347

    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:5e
    • Culoare:Gri
La comandă
191.90 LEI
Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0349

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0349

    • Tip ecranaj:UTP
    • Numar porturi:24
    • Categorie:5e
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
191.90 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann