Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360
  • 1/2

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Cod produs: 43360
Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock. Specificatii • Conectori:  24 x LC Duplex mama >   24 x LC Duplex mama• Culoare: aqua• Pentru 48 de fibre OM3... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
185.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

  • Tip Fibra optica:LC Duplex
  • Categorie:OM3 Multi-mode
  • Numar porturi:24
  • Culoare:Negru
  • Model cabinet:19"
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
  24 x LC Duplex mama >   24 x LC Duplex mama
• Culoare: aqua
• Pentru 48 de fibre OM3 Multi-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montarea intr-un rack 19″, 1U
• Carcasa culoare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 482.6 x 44.0 x 44.0 mm

Cerinte de sistem
• Carcasa 19″ fibra optica 43348

Pachetul contine
• Panou frontal 19"

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • InLine
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech