Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni (15 August), magazinul nostru este ÎNCHIS! Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395
  • 1/1

Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

Cod produs: 43395
Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru cabluri de fibra optica. Specificatii •... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
301.11 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

  • Categorie:OM3 Multi-mode
  • Tip Fibra optica:SC Duplex
  • Numar porturi:24
  • Culoare:Negru
  • Model cabinet:19"
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru cabluri de fibra optica.

Specificatii

• Conectori:
  24 x mama SC Duplex >
  24 x mama SC Duplex
• Culoare: aqua
• Pentru 24 de fibre OM3 Multi-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montare in suporturi de 19″, 1U
• Amortizor detasabil
• Carcasa uloare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 482,6 x 150,0 x 43,6 mm

Pachetul contine
• Patch panel 19"

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech