Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384
  • 1/1

Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

Cod produs: 43384
Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru cabluri de fibra optica. Specificatii •... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
242.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

  • Tip Fibra optica:SC Simplex
  • Categorie:OM4 Multi-mode
  • Numar porturi:24
  • Culoare:Negru
  • Model cabinet:19"
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru cabluri de fibra optica.

Specificatii

• Conectori:
  24 x mama SC Simplex >
  24 x mama SC Simplex
• Culoare: violet
• Pentru 24 de fibre OM4 Multi-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montare in suporturi de 19″, 1U
• Amortizor detasabil
• Carcasa uloare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 482,6 x 150,0 x 43,6 mm

Pachetul contine
• Patch panel 19"

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic