Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni (15 August), magazinul nostru este ÎNCHIS! Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • 1/4

Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

Cod produs: TL-FC311A-20
1× 10/100/1000Mbps portul RJ45 de negociere automată acceptă Auto-MDI/MDIX Negociere automată a modului de transfer Half-Duplex/Full-Duplex Adoptă tehnologia WDM, transmitând și primind date... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
131.70 Lei
Include timbrul verde
Produsul este disponibil in depozit (mai mult de 3 bucati), NU in showroom. Poate fi livrat sau ridicat din showroom in maxim 1-2 zile lucratoare.
Garantie: 24 de luni
Stoc depozit
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

  • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
  • Tip conexiune:Wired
  • Rata de transfer:1000 Mb/s
  • Standarde:IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
  • Porturi RJ45:1 x 10/100/1000Mbps
  • Dimensiuni (L x l x h): :94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Porturi Fibra Optica:1 port SC
  • Mediu retea:Single mode

Descriere Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

  • 1× 10/100/1000Mbps portul RJ45 de negociere automată acceptă Auto-MDI/MDIX
  • Negociere automată a modului de transfer Half-Duplex/Full-Duplex
  • Adoptă tehnologia WDM, transmitând și primind date pe o singură fibră
  • Extinde distanța de fibre până la 20 km

Interfață           
• 1× Port Fibră Gigabit SC
• 1× Port RJ45 10/100/1000 Mbps (Auto MDI/MDIX)

Rețea media 
• Fibră monomodală
• Cablu UTP categoria 5, 5e (maximum 100 m)

Alimentator        Adaptor de alimentare extern: 5 V/0,6 A
LED        PWR, Link/Act
Dimensiuni (l x h x h)        3,7×2,9×1,1 inchi (94,5×73,0×27,0 mm)
Lungimea de undă            1550 nm TX, 1310 nm RX

MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Tip Fibră               Fibră monomod 9/125 μm

Conținut Pachet
• Media Converter TL-FC311A-20
• Adaptor de alimentare
• Ghid de instalare

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech