Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • Imagine Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20
  • 1/4

Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

Cod produs: TL-FC311A-20
1× 10/100/1000Mbps portul RJ45 de negociere automată acceptă Auto-MDI/MDIX Negociere automată a modului de transfer Half-Duplex/Full-Duplex Adoptă tehnologia WDM, transmitând și primind date... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
131.70 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

  • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
  • Tip conexiune:Wired
  • Rata de transfer:1000 Mb/s
  • Standarde:IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
  • Porturi RJ45:1 x 10/100/1000Mbps
  • Dimensiuni (L x l x h): :94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Porturi Fibra Optica:1 port SC
  • Mediu retea:Single mode

Descriere Media convertor Gigabit WDM SC Single-Mode, TP-LINK TL-FC311A-20

  • 1× 10/100/1000Mbps portul RJ45 de negociere automată acceptă Auto-MDI/MDIX
  • Negociere automată a modului de transfer Half-Duplex/Full-Duplex
  • Adoptă tehnologia WDM, transmitând și primind date pe o singură fibră
  • Extinde distanța de fibre până la 20 km

Interfață           
• 1× Port Fibră Gigabit SC
• 1× Port RJ45 10/100/1000 Mbps (Auto MDI/MDIX)

Rețea media 
• Fibră monomodală
• Cablu UTP categoria 5, 5e (maximum 100 m)

Alimentator        Adaptor de alimentare extern: 5 V/0,6 A
LED        PWR, Link/Act
Dimensiuni (l x h x h)        3,7×2,9×1,1 inchi (94,5×73,0×27,0 mm)
Lungimea de undă            1550 nm TX, 1310 nm RX

MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Tip Fibră               Fibră monomod 9/125 μm

Conținut Pachet
• Media Converter TL-FC311A-20
• Adaptor de alimentare
• Ghid de instalare

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech