Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15
  • 1/4

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15

 (1 opinii)
Cod produs: FPSSC15
Fiber optic simplex patch cord pentru FTTx si data centers OS2 9/125µ singlemode fiber, G657.A2 Flexibila, subtire, insensibil la indoire SC/APC la SC/APC, Grade C LSZH
Producator: LogiLink
35.20 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: -
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15

  • Conectori:SC - SC
  • Lungime (m):15
  • Tip cablu:Simplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Culoare:Galben
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 15m, Logilink FPSSC15

  • Fiber optic simplex patch cord pentru FTTx si data centers
  • OS2 9/125µ singlemode fiber, G657.A2
  • Flexibila, subtire, insensibil la indoire
  • SC/APC la SC/APC, Grade C
  • LSZH

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Opinia cumparatorilor despre produs | 100 din 100 de la 1 persoana

Se afişează 1 rezultat.
Sortare după:
0% ( din 0 utilizatori au considerat acest mesaj util)

A fost util acest mesaj?

PRO: Livrare rapida!

CONTRA:

Alte detalii: -

Folosesti acest produs? Lasa o opinie pentru alti cumparatori.

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech