Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957
  • Imagine Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957
  • Imagine Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957
  • 1/3

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cod produs: 86957
Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre diferite dispozitive de retea, cum ar fi... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
328.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

  • Conectori:MPO - MPO
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Multi-mode
  • Sectiune:OM4
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre diferite dispozitive de retea, cum ar fi comutatoarele.

Specificatii

• Conectori:
  1 x MPO mama>  1 x MPO mama
• Cablu OM4 multi-mode
• Polaritate B
• Fibra: 50/125 µm
• Pierdere de insertie <0,5 dB
• Pierdere de retur> 20 dB
• Diametru cablu: cca. 3 mm
• LSZH (fara halogeni)
• Culoare: aqua
• Lungime incl. conectori: cca. 2 m

Continutul pachetului
• Cablu din fibra optica 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic