Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826

Cod produs: 21.99.8826-5
Fibrele OM3 avand conectori cu pierderi deosebit de mici asigura o calitate excelenta a transmisiei chiar si cu latimi de banda foarte mari. Pentru comparatie:- Atenuarea tipica a unui conector LC... Citeste mai mult »»
Producator: Value
65.40 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):15
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2 x 4 mm
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826

Fibrele OM3 avand conectori cu pierderi deosebit de mici asigura o calitate excelenta a transmisiei chiar si cu latimi de banda foarte mari.

Pentru comparatie:
- Atenuarea tipica a unui conector LC standard: 0,5 dB
- Atenuarea tipica a unui conector LC cu pierderi reduse: 0,15 dB

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital