Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690
  • 1/3

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690

Cod produs: 85690
• Conectori:   1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex • Cablu Multimode OM5 • Fibra: 50/125 µm • Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie • Conector Uniboot• Diametru cablu: ca. 3 mm • Insertion... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
99.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):3
  • Tip cablu:Multi-mode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM5
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 3m, Delock 85690

• Conectori:
  1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex
• Cablu Multimode OM5
• Fibra: 50/125 µm
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Conector Uniboot
• Diametru cablu: ca. 3 mm
Insertion loss < 0,5 dB
• LS0H (fara halogen)
• Culoare: verde lime
• Lungime cablu: aprox. 3 m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech