Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786
  • Imagine Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786
  • 1/2

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

Cod produs: 21.15.8786-5
Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m Vezi fisa tehnica aici.
Producator: Roline
63.61 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: 24 de luni
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):15
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m

Vezi fisa tehnica aici.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech