Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.
Curierii fac eforturi ca dvs. sa primiți comanda în timp util, însă din cauza volumului ridicat de colete, pot exista întârzieri în livrarea acestora. Mulțumim pentru înțelegere! :)
1,8 Iunie (Luni) - Închis.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786
  • Imagine Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786
  • 1/2

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

Cod produs: 21.15.8786-5
Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m Vezi fisa tehnica aici.
Producator: Roline
48.90 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:15m
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m, Roline 21.15.8786

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 15m

Vezi fisa tehnica aici.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital