Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273
  • 1/2

Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

Cod produs: 21.15.9273-10
Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/sCablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5Cablurile sunt... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
56.39 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:3m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM5
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da
  • Modal Bandwidth:4700 MHz-km

Descriere Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/s
Cablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5
Cablurile sunt asamblate cu conectori de inalta calitate si obtin cele mai bune valori pentru pierderea si reflexia insertiei
Atenuare 850nm ≤ 2,3dB/km, 953nm ≤ 1,7dB/km, 1300nm ≤ 0,6dB/km
Diametru exterior: 2,0 mm
UPC lustruit
Latimea de banda: 4700 MHz-km 
Culoarea carcasei: verde

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus