Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273
  • 1/2

Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

Cod produs: 21.15.9273-10
Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/sCablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5Cablurile sunt... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
59.20 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):3
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM5
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da
  • Modal Bandwidth:4700 MHz-km

Descriere Cablu fibra optica duplex LC - LC OM5 verde 3m, Roline 21.15.9273

Cablurile optice OM5 cu atenuare foarte scazuta ofera o calitate excelentă la largimi de banda foarte mari de pana la 100 Gbit/s
Cablu duplex cu fibra tip Multimode 50/125μm OM5
Cablurile sunt asamblate cu conectori de inalta calitate si obtin cele mai bune valori pentru pierderea si reflexia insertiei
Atenuare 850nm ≤ 2,3dB/km, 953nm ≤ 1,7dB/km, 1300nm ≤ 0,6dB/km
Diametru exterior: 2,0 mm
UPC lustruit
Latimea de banda: 4700 MHz-km 
Culoarea carcasei: verde

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital