Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode M-M Light Blue, Delock 85997
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode M-M Light Blue, Delock 85997
  • 1/3

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997

Cod produs: 85997
Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei.  Protectie impotriva prafului datorita capaculuiCupla este echipata cu un capac... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
34.11 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi mode OM3
  • Tip port:SC
  • Material:Plastic

Descriere Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Multi-mode OM3 Light Blue, Delock 85997

Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. 

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Duplex > 1 x mama SC Duplex

• Pentru fibra multi-mode OM3
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 30.7 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 26.6 x 9.5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru deschis
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34.7 x 25.6 x 9.3 mm

Pachetul contine:
• 4 x cuple SC Duplex

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital