Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662-1
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662-2
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662-3
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662-4
  • 1/5

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Cod produs: 21.99.0662-50
Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Value
9.70 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip port:LC
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

Adaptor fibra optica LC-LC OS2 cvadruplu, Value 21.99.0662

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech