Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171
  • 1/1

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Cod produs: 86171
Acest modul SFP+ poate fi folosit pentru a va extinde comutatorul de 10 Gigabit cu un slot SFP printr-o interfata cu fibra optica. • Pentru fibra Single-Mode, 1310 nm wavelength;• Pana la 10 km cu... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
349.80 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

  • Tip accesoriu:Modul
  • Lungime de undă:1310nm
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:10km
  • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
  • Tip port:LC

Descriere Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Acest modul SFP+ poate fi folosit pentru a va extinde comutatorul de 10 Gigabit cu un slot SFP printr-o interfata cu fibra optica.

• Pentru fibra Single-Mode, 1310 nm wavelength;
• Pana la 10 km cu fibra de sectiune 9/125 µm;
• Conector LC-Duplex;
• Rata transmisie de pana la 10 Gbit/s;
• Compatibil cu SFF-8431;
 Se poate folosi cu switch-urile compatibile SFP+ 1 Gigabit;
• Cu Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
• Temperatura de operare: 0 pana la +70° C
• Pe baza unui proiect specific, modulul poate fi produs pentru a fi compatibil cu switch-urile de la diferiti producatori

 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus