Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni, 21 Iunie - ÎNCHIS. Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cupla fibra optica SC Duplex - SC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86873
  • Imagine Cupla fibra optica SC Duplex - SC Duplex Single M-M mode metal, Delock 86873
  • 1/2

Cupla fibra optica SC Duplex - SC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86873

Cod produs: 86873
Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
32.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cupla fibra optica SC Duplex - SC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86873

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Single mode
  • Tip port:SC

Descriere Cupla fibra optica SC Duplex - SC Duplex Single mode M-M metal, Delock 86873

Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni din fibre optice, dulapuri si panouri tip buzunar.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Ambreiajul este echipat cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii

• Conectori:
  1 x SC Duplex mama > 1 x SC Duplex mama
• Pentru fibra single -mode
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2.4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 30.7 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 26.6 x 9.5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: metal
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34.7 x 25.6 x 9.3 mm

 Cerinte de sistem
• Un port tata SC Duplex liber 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Navilock
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • VELCRO