Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357
  • Imagine Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357
  • 1/2

Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Cod produs: 86357
Acest modul poate fi folosit pentru a extinde o interfata LC singlemode. Cu dimensiunile sale standardizate, acesta poate fi utilizat pentru o montare usoara in snap-in, de ex. un patchpanel... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
20.30 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Single mode
  • Tip port:LC

Descriere Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Acest modul poate fi folosit pentru a extinde o interfata LC singlemode. Cu dimensiunile sale standardizate, acesta poate fi utilizat pentru o montare usoara in snap-in, de ex. un patchpanel Keystone, o placa frontala sau o cutie de montare pe suprafata.

Pnetur fibra optica single-mode sau multi-mode
Zirconium ceramic sleeve
Include capac de praf

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech