Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

LogiLink

Mouse pad Anti microbial Negru, Logilink ID0149

Mouse pad Anti microbial Negru, Logilink ID0149

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Dimensiuni:230 x 190 x 2 mm
    • Culoare:Negru
Stoc limitat depozit
37.40 LEI
Incarcator priza 2 x USB-A 12W/2.4A, Logilink PA0255

Incarcator priza 2 x USB-A 12W/2.4A, Logilink PA0255

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza + cablu
    • Conector 1:Euro tata
    • Incarcare maxima (amper):2.4
    • Nr. prize USB:2
Stoc epuizat
37.50 LEI
Organizator cabluri 19" 1U 5 inele Negru, Logilink OR104B

Organizator cabluri 19" 1U 5 inele Negru, Logilink OR104B

 (0 pareri)
    • Tip:Organizator
    • Inaltime instalare organizator:1U
    • Montare in rack de:19"
    • Numar inele:5
Stoc limitat depozit
37.50 LEI
Cablu prelungitor pentru bricheta auto T-M 3m, Logilink CP0112

Cablu prelungitor pentru bricheta auto T-M 3m, Logilink CP0112

 (2 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator auto
Stoc limitat
37.79 LEI
Cablu pentru boxe/difuzor transparent 2 x 2.5mm 10m, Logilink CA1083

Cablu pentru boxe/difuzor transparent 2 x 2.5mm 10m, Logilink CA1083

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Pentru boxe
    • Culoare:Transparent
    • Lungime (m):10
În stoc magazin
38.70 LEI
Mouse Pad gel Negru, Logilink ID0027

Mouse Pad gel Negru, Logilink ID0027

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Nu
    • Culoare:Negru
Stoc depozit
39.20 LEI
Placa de sunet 5.1 USB Virtual 3D, Logilink UA0053

Placa de sunet 5.1 USB Virtual 3D, Logilink UA0053

 (0 pareri)
    • Interfata:USB-A
    • Conectori:1 x Microphone 3.5 mm, 1 x Speaker...
Stoc limitat depozit
40.50 LEI
Hub USB 2.0 4 porturi, Logilink UH0001A

Hub USB 2.0 4 porturi, Logilink UH0001A

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Numar porturi USB:4
    • Conectori:4 x USB 2.0 tip A mama
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
41.00 LEI
Tastatura numerica USB, Logilink ID0174

Tastatura numerica USB, Logilink ID0174

 (0 pareri)
    • Tip tastatura:Numerica
    • Interfata:USB 1.1
    • Numar taste:18
    • Tehnologie:Wired
Stoc epuizat
41.10 LEI
Cablu 2 x RCA la 2 x RCA T-T 2m Negru, Logilink CA1204

Cablu 2 x RCA la 2 x RCA T-T 2m Negru, Logilink CA1204

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:2 x RCA
    • Conector 1:2 x RCA tata
    • Conector 2:2 x RCA tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
41.30 LEI
Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 20m, Logilink FPSSC20

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 20m, Logilink FPSSC20

 (0 pareri)
    • Conectori:SC - SC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc epuizat
41.30 LEI
Cablu HDMI 8K60Hz T-T 2m Negru/Argintiu, Logilink CHA0105

Cablu HDMI 8K60Hz T-T 2m Negru/Argintiu, Logilink CHA0105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
Stoc epuizat
41.60 LEI
Prelungitor cu intrerupator 6 prize Schuko 1.4m Black, Logilink LPS202B

Prelungitor cu intrerupator 6 prize Schuko 1.4m Black, Logilink LPS202B

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Protectie:Da
    • Nr prize Schuko:6
    • Lungime cablu (m):1.4
Stoc epuizat
41.90 LEI
Plasa pentru fixarea cablurilor cu fermoar 50x35x1000mm Negru, Logilink KAB0048

Plasa pentru fixarea cablurilor cu fermoar 50x35x1000mm Negru, Logilink KAB0048

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Plasa
    • Culoare:Negru
    • Lungime plasa/canal cablu (m):1
    • Reutilizabile:Da
Stoc epuizat
42.30 LEI
Prelungitor cu 3 x Schuko 1.5m, Logilink LPS261

Prelungitor cu 3 x Schuko 1.5m, Logilink LPS261

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Nr prize Schuko:3
    • Incarcare maxima (A - amper):16
    • Lungime cablu (m):1.5
Stoc limitat
42.70 LEI
Instrument inserare/extragere cage nut, Logilink WZ0038

Instrument inserare/extragere cage nut, Logilink WZ0038

 (0 pareri)
    • Tip:Cleste
Stoc limitat
42.99 LEI
Tester retea RJ45 + BNC, Logilink WZ0011

Tester retea RJ45 + BNC, Logilink WZ0011

 (0 pareri)
    • Instrumente:Tester
    • Pentru conectori:RJ45, RJ12, RJ11 si BNC
    • Tip tester:Retea
Stoc depozit
42.99 LEI
Cablu convertor USB la Paralel DB25, Logilink UA0054A

Cablu convertor USB la Paralel DB25, Logilink UA0054A

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Paralel DB25
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:DB25 Paralel 25pini mama
    • Rata transfer date pana la:12 Mbps
Stoc limitat
43.20 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 7.5m Gri, Logilink CQ4082S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 7.5m Gri, Logilink CQ4082S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):7.5
    • Culoare:Gri
Stoc depozit
44.10 LEI
Cutie pentru organizare cabluri alba 235x115x120mm, Logilink KAB0061

Cutie pentru organizare cabluri alba 235x115x120mm, Logilink KAB0061

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Cutie pentru organizare
    • Culoare:Alb
Stoc depozit
44.20 LEI
Cablu 2 x RCA la 2 x RCA T-T 1.5m Negru, Logilink CA1203

Cablu 2 x RCA la 2 x RCA T-T 1.5m Negru, Logilink CA1203

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:2 x RCA
    • Conector 1:2 x RCA tata
    • Conector 2:2 x RCA tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
44.80 LEI
Cablu USB la paralel Centronics 36pini 1.5m, Logilink AU0003C

Cablu USB la paralel Centronics 36pini 1.5m, Logilink AU0003C

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Centronics 36 pini
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:Centronics 36pini tata
    • Lungime:1.5m
Stoc limitat depozit
44.80 LEI
Suport perete fix pentru TV max 55", Logilink BP0036

Suport perete fix pentru TV max 55", Logilink BP0036

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata (kg):35
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
44.90 LEI
Incarcator priza 1 x USB-A + 1 x USB-C 12W, Logilink PA0256

Incarcator priza 1 x USB-A + 1 x USB-C 12W, Logilink PA0256

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza + cablu
    • Conector 1:Euro tata
    • Incarcare maxima (amper):2.4
    • Nr. prize USB:2
Stoc limitat
44.90 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech