Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

LogiLink

Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 0.3m Negru, Logilink CU0153

Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 0.3m Negru, Logilink CU0153

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.3
În stoc magazin
16.01 LEI
Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 0.3m Rosu, Logilink CU0155

Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 0.3m Rosu, Logilink CU0155

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.3
În stoc magazin
16.20 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 2m Gri, Logilink CQ4052S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 2m Gri, Logilink CQ4052S

 (1 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Gri
Stoc depozit
16.30 LEI
Instrument de inserare Punch down, Logilink WZ0001A

Instrument de inserare Punch down, Logilink WZ0001A

 (0 pareri)
    • Instrumente:Punch Down
Stoc depozit
16.60 LEI
Adaptor micro USB 2.0 la USB type C M-T, Logilink AU0041

Adaptor micro USB 2.0 la USB type C M-T, Logilink AU0041

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:micro USB - USB C
    • Standard USB:2.0
    • Conector 1:micro USB-B mama
    • Conector 2:USB tip C tata
Stoc limitat
16.90 LEI
Modul Keystone RJ45 SFTP cat.6A pentru fir solid AWG22-26, Logilink NK4003

Modul Keystone RJ45 SFTP cat.6A pentru fir solid AWG22-26, Logilink NK4003

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Keystone RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Da
    • Tip conectori:RJ 45
Stoc depozit
17.01 LEI
Cablu de retea S/FTP RJ45 pentru exterior CAT.6A 2m Negru, Logilink CQ7053S

Cablu de retea S/FTP RJ45 pentru exterior CAT.6A 2m Negru, Logilink CQ7053S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Negru
Stoc depozit
17.01 LEI
Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 1m Negru, Logilink CU0154

Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 1m Negru, Logilink CU0154

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):1
Stoc limitat
17.70 LEI
Panou protectie 19" 1U Gri, Logilink PN111G

Panou protectie 19" 1U Gri, Logilink PN111G

 (0 pareri)
    • Tip:Panou masca
    • Inaltime instalare organizator:1U
    • Montare in rack de:19"
    • Culoare:Gri deschis RAL 7035
Stoc epuizat
17.80 LEI
Mouse pad Gaming Albastru, Logilink ID0118

Mouse pad Gaming Albastru, Logilink ID0118

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:23 x 20.5 x 0.4 cm
    • Culoare:Albastru
Stoc limitat depozit
17.80 LEI
Mouse pad Gaming Negru, Logilink ID0117

Mouse pad Gaming Negru, Logilink ID0117

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:23 x 20.5 x 0.4 cm
    • Culoare:Negru
Stoc depozit
17.80 LEI
Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 1m Rosu, Logilink CU0156

Cablu USB 2.0-C la USB-C T-T 1m Rosu, Logilink CU0156

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):1
Stoc limitat
18.10 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat6 LSOH 3m Orange, Logilink CQ2068S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat6 LSOH 3m Orange, Logilink CQ2068S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Portocaliu
Stoc epuizat
18.40 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat6A LSOH 3m orange, Logilink CQ3068S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat6A LSOH 3m orange, Logilink CQ3068S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Portocaliu
Stoc depozit
18.69 LEI
Cablu audio digital optic Toslink T-T 5m, Logilink CA1010

Cablu audio digital optic Toslink T-T 5m, Logilink CA1010

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Toslink - Toslink
    • Lungime (m):5
    • Conector 1:Toslink
    • Conector 2:Toslink
Stoc depozit
18.90 LEI
Adaptor USB 3.2 Gen1 type C la USB-A unghi 90 grade T-M, Logilink AU0055

Adaptor USB 3.2 Gen1 type C la USB-A unghi 90 grade T-M, Logilink AU0055

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Adaptor in unghi:Da
    • Functia OTG (On The Go):Da
Stoc limitat
19.00 LEI
Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 0.5m, Logilink FPSSC00

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 0.5m, Logilink FPSSC00

 (0 pareri)
    • Conectori:SC - SC
    • Lungime (m):0.5
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc epuizat
19.19 LEI
Adaptor USB 3.0-A la USB-C + adaptor micro USB-B la USB-C, Logilink AU0040

Adaptor USB 3.0-A la USB-C + adaptor micro USB-B la USB-C, Logilink AU0040

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Functia OTG (On The Go):Da
    • Conector 1:USB tip C tata
Stoc limitat
19.30 LEI
Cablu audio jack stereo 3.5mm T-T 3m, Logilink CA10300

Cablu audio jack stereo 3.5mm T-T 3m, Logilink CA10300

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:Jack 3.5mm stereo tata
    • Culoare:Albastru
Stoc depozit
19.60 LEI
Cablu audio jack stereo 3.5mm unghi 90 grade T-T 3m, Logilink CA11300

Cablu audio jack stereo 3.5mm unghi 90 grade T-T 3m, Logilink CA11300

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:Jack 3.5mm stereo tata
    • Culoare:Albastru
Stoc depozit
19.80 LEI
Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 1m, Logilink FPSSC01

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 1m, Logilink FPSSC01

 (0 pareri)
    • Conectori:SC - SC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc epuizat
19.90 LEI
Carcasa de protectie pentru 2 x HDD 2.5" transparent, Logilink UA0277

Carcasa de protectie pentru 2 x HDD 2.5" transparent, Logilink UA0277

 (1 pareri)
    • Format:2.5"
    • Tip dispozitiv:Husa/Carcasa protectie
Stoc limitat
19.90 LEI
Panou protectie 19" 1U Negru, Logilink PN111B

Panou protectie 19" 1U Negru, Logilink PN111B

 (0 pareri)
    • Tip:Panou masca
    • Inaltime instalare organizator:1U
    • Montare in rack de:19"
    • Culoare:Negru RAL 9005
Stoc depozit
20.10 LEI
Carcasa/husa de protectie pentru HDD 2.5", Logilink UA0131

Carcasa/husa de protectie pentru HDD 2.5", Logilink UA0131

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Tip dispozitiv:Husa/Carcasa protectie
Stoc limitat
20.10 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech