Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 15m T-T, Lindy L37867

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 15m T-T, Lindy L37867

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):15
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
585.00 LEI
Convertor SCART la HDMI 720p, Lindy L38101

Convertor SCART la HDMI 720p, Lindy L38101

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SCART - HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:Euroscart mama
    • Conector 2:HDMI mama
Stoc limitat
598.20 LEI
Cablu HDMI activ v2.0 4K T-T 30m Negru, Lindy L41075

Cablu HDMI activ v2.0 4K T-T 30m Negru, Lindy L41075

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):30
    • Ecranat:Da
    • Sectiune cablu:AWG 28
Stoc limitat
622.41 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 10m, Lindy L46980

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 10m, Lindy L46980

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:MPO (multi-fiber push-on)
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
626.00 LEI
Multiplicator HDMI 8 porturi 4K@60Hz HDR, Lindy L38237

Multiplicator HDMI 8 porturi 4K@60Hz HDR, Lindy L38237

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:8
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Alimentare suplimentara:Priza
În curând
643.00 LEI
Switch KVM 2 porturi HDMI 4K60Hz, USB Type C, USB 2.0 & Audio, Lindy L42347

Switch KVM 2 porturi HDMI 4K60Hz, USB Type C, USB 2.0 & Audio, Lindy L42347

 (0 pareri)
    • Numar porturi:2
    • Tastatura/Mouse:USB
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Tip:Desktop KVM Switches
La comandă
662.20 LEI
Cablu Displayport 4K30Hz UHD (DP certificat) v1.2 T-T 15m Gold Line, Lindy L36297

Cablu Displayport 4K30Hz UHD (DP certificat) v1.2 T-T 15m Gold Line, Lindy L36297

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
685.09 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 150m, Lindy L46405

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 150m, Lindy L46405

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):150
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
691.90 LEI
Multiplicator/Splitter DisplayPort 1.2 MST/SST 2 porturi, Lindy L38425

Multiplicator/Splitter DisplayPort 1.2 MST/SST 2 porturi, Lindy L38425

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:2
    • Versiune DP:1.2
    • Suporta rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
La comandă
718.11 LEI
Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 20m T-T, Lindy L37868

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 20m T-T, Lindy L37868

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):20
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
722.20 LEI
Cablu Displayport 4K30Hz UHD (DP certificat) v1.2 T-T 20m Gold Line, Lindy L36298

Cablu Displayport 4K30Hz UHD (DP certificat) v1.2 T-T 20m Gold Line, Lindy L36298

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Gri
La comandă
825.21 LEI
Switch HDMI 4 porturi Full HD Multi-View, Lindy L38150

Switch HDMI 4 porturi Full HD Multi-View, Lindy L38150

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080
    • Distanta maxima (m):15
Stoc limitat
831.10 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 20m, Lindy L46981

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 20m, Lindy L46981

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):20
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
859.50 LEI
Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 5m, Lindy L38501

Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 5m, Lindy L38501

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:USB type C tata
    • Culoare:Negru
La comandă
868.60 LEI
Matrice HDMI 2.0 4K UHD 6x2 cu PiP, Lindy L38148
Livrare gratuita

Matrice HDMI 2.0 4K UHD 6x2 cu PiP, Lindy L38148

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Numar porturi:6 x 2
    • Rezolutie de pana la:4K2K@60Hz
    • Distanta maxima:20m
La comandă
890.00 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 200m, Lindy L46406

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 200m, Lindy L46406

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):200
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
894.00 LEI
PDU vertical Commando plug la 22 porturi (6 x IEC C19 + 16 x IEC C13) 3m 32A, Lindy L29989

PDU vertical Commando plug la 22 porturi (6 x IEC C19 + 16 x IEC C13) 3m 32A, Lindy L29989

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:PDU
    • Protectie:Da
    • Incarcare maxima (A - amper):32
    • Lungime cablu (m):3
În curând
936.99 LEI
Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 10m, Lindy L38320

Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 10m, Lindy L38320

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):10
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
La comandă
968.40 LEI
Patch panel modular 19" 1U cat 6A cu 24 x RJ45 STP Keystone, Lindy L25894

Patch panel modular 19" 1U cat 6A cu 24 x RJ45 STP Keystone, Lindy L25894

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6A
    • Model cabinet:19"
La comandă
1000.69 LEI
Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 15m, Lindy L38503

Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 15m, Lindy L38503

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:USB type C tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1058.40 LEI
Docking station DST-Pro 100 USB type C la DisplayPort/2 x HDMI 4K60Hz + Gigabit + PD 100W, Lindy L43351

Docking station DST-Pro 100 USB type C la DisplayPort/2 x HDMI 4K60Hz + Gigabit + PD 100W, Lindy L43351

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:2 x HDMI-A, 1 x Displayport
    • Conectori USB:4 x USB-A, 2 x USB-C
    • Conectori audio:2 x jack 3.5mm, 1 x Toslink S/PDIF
Stoc limitat
1059.80 LEI
Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

 (0 pareri)
    • Numar porturi:2
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
    • Alimentare:1 x DC jack mama
La comandă
1067.30 LEI
Docking station USB 3.2 Type C la HDMI/Displayport 4K60Hz MST/RJ45/USB-A/USB-C/3.5mm/PD 100W, Lindy L43202

Docking station USB 3.2 Type C la HDMI/Displayport 4K60Hz MST/RJ45/USB-A/USB-C/3.5mm/PD 100W, Lindy L43202

 (0 pareri)
    • Conector principal:2 x USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A, 1 x Displayport
    • Conectori USB:3 x USB-A, 3 x USB-C
    • Conectori audio:1 x jack 3.5 mm 3 pini
Stoc limitat
1074.11 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):30
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
1086.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech