Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Delock

Multiplicator HDMI 4 porturi UHD 4K, Delock 18684

Multiplicator HDMI 4 porturi UHD 4K, Delock 18684

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160
    • Alimentare suplimentara:Priza
Stoc limitat
323.70 LEI
PCI Express cu 1 x M.2 NGFF, 1 x mSATA, 1 x Mini PCIe, Delock 89380

PCI Express cu 1 x M.2 NGFF, 1 x mSATA, 1 x Mini PCIe, Delock 89380

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:M.2 NGFF
    • Conector intern: 1 x 67 pin M.2 NGFF key B slot; 1 x...
    • Standard:PCIe x1, v1
    • Cerinte de sistem:Windows...
Stoc limitat
324.10 LEI
PCI Express x1 la 1 x RJ45 2.5 Gigabit LAN PoE+ RTL8125, Delock 89139

PCI Express x1 la 1 x RJ45 2.5 Gigabit LAN PoE+ RTL8125, Delock 89139

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Placa Retea
    • Interfata:PCI Express
    • Aplicatie:Interior
    • Tip PCI Express:x1, V2.1
La comandă
324.70 LEI
Adaptor USB 3.0 la VGA, Delock 61955

Adaptor USB 3.0 la VGA, Delock 61955

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-A - VGA
    • Conector 1:1 x Micro USB 3.0-B mama
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Rezolutie de pana la:2048 x 1152
La comandă
325.41 LEI
Tester cablu RJ45 / PoE / DC cu LCD, Delock 63110

Tester cablu RJ45 / PoE / DC cu LCD, Delock 63110

 (0 pareri)
    • Dimensiuni (L x l x h) :12.5 x 6.9 x 2.8 cm
    • Tip tester:Retea
Stoc limitat
325.60 LEI
Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Multiplicator 3G-SDI
    • Numar de porturi:4
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Culoare:Negru
La comandă
326.41 LEI
Placa PCI Express cu 6 x Serial RS232, Delock 89347

Placa PCI Express cu 6 x Serial RS232, Delock 89347

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RS-232 (DB9)
    • Conector extern:2 x RS-232 (D-Sub 9 pini) tata
    • Conector intern:6 x pin header 10 pini RS-232
    • Rata transfer de date:de pana la 230.4 Kb/s
Stoc limitat
326.90 LEI
Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Baza pentru antena
La comandă
326.90 LEI
Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:M.2 NGFF
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Rata transfer de date:de pana la 32 Gbps
    • Standard:PCIe x4, v3.0
Stoc limitat
328.00 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633
-9%

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini, M.2 key M
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
Stoc limitat
328.00 LEI 299.90 LEI
Rack extern USB 3.1-C pentru 3.5" SATA HDD, Delock 42627

Rack extern USB 3.1-C pentru 3.5" SATA HDD, Delock 42627

 (0 pareri)
    • Format:3.5"
    • Conector extern:1 x USB tip C mama, 1 x conector...
    • Conector intern:SATA 22 pini (date + alimentare)
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
Stoc limitat
328.00 LEI
Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - SC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
328.00 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
328.00 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune:OM4
La comandă
328.00 LEI
HUB USB 3.2 Gen 1 cu 7 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63264

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 7 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63264

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:9
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Dimensiuni:144 x 46 x 21 mm
În stoc magazin
328.00 LEI
Cablu Mini SAS HD SFF-8644 la Mini SAS SFF-8088 2m, Delock 83572

Cablu Mini SAS HD SFF-8644 la Mini SAS SFF-8088 2m, Delock 83572

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini SAS SFF-8088
    • Conector 1:Mini SAS HD SFF-8644 tata
    • Conector 2:Mini SAS SFF-8088 tata
    • Sectiune cablu:AWG 28
Stoc limitat
328.00 LEI
Convertor USB 3.0 pentru M.2 Key B cu slot SIM si enclosure, Delock 63172

Convertor USB 3.0 pentru M.2 Key B cu slot SIM si enclosure, Delock 63172

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x USB 3.0-A mama, 1 x SIM slot, 2...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key B, 2 x MHF® IV
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) - A
    • Indicator LED:2x
La comandă
328.00 LEI
Multiplicator DisplayPort 1.4 la 3 x HDMI MST, Delock 87770

Multiplicator DisplayPort 1.4 la 3 x HDMI MST, Delock 87770

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:3
    • Alimentare suplimentara:Priza
    • Versiune DP:1.4
În stoc magazin
328.00 LEI
Rack perete 4U 19", Delock 43317

Rack perete 4U 19", Delock 43317

 (0 pareri)
    • Montare:Pe perete
    • Inaltime (U):4
    • Tip:Cabinet
    • Culoare:Negru
La comandă
328.00 LEI
Rack perete 3U pliabil 19", Delock 43377

Rack perete 3U pliabil 19", Delock 43377

 (0 pareri)
    • Montare:Pe perete
    • Latime:19"
    • Inaltime (U):3
    • Tip:Cabinet
La comandă
328.00 LEI
Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

 (0 pareri)
    • Format:3.5"
    • Conector extern: 1 x SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1)...
    • Conector intern:2 x SATA 22 pini (date + alimentare)
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) - A
Stoc limitat
328.00 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
Stoc limitat
328.00 LEI
Set 362 distantiere M2.5, M3, M4, M5 si M6, Delock 18349

Set 362 distantiere M2.5, M3, M4, M5 si M6, Delock 18349

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
Stoc limitat
328.00 LEI
Antena exterior 5G 3.3 - 3.8 GHz N jack 8 dBi 50cm omnidirectional, Delock 90417

Antena exterior 5G 3.3 - 3.8 GHz N jack 8 dBi 50cm omnidirectional, Delock 90417

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Antene
    • Conectori:1 x N mama
    • Frecventa:3.4 - 3.8 GHz
    • Impedanta:50 Ohm
La comandă
328.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic