Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Delock

Cablu OCuLink PCIe SFF-8611 la Slim SAS SFF-8654 1m, Delock 85755

Cablu OCuLink PCIe SFF-8611 la Slim SAS SFF-8654 1m, Delock 85755

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SFF-8611 OCuLink
    • Conector 1:OCuLink SFF-8611 tata
    • Conector 2:Slim SAS SFF-8654 4i tata
    • Sectiune cablu:33 AWG
La comandă
327.00 LEI
Cablu OCuLink PCIe SFF-8611 la U.2 SFF-8639 1m, Delock 85756

Cablu OCuLink PCIe SFF-8611 la U.2 SFF-8639 1m, Delock 85756

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SFF-8611 OCuLink
    • Conector 1:OCuLink SFF-8611 tata
    • Conector 2:U.2 SFF-8639 mama
    • Sectiune cablu:33 AWG data line; 18 + 24 AWG power line
La comandă
327.00 LEI
Adaptor USB-C (DP Alt Mode) la 2 x HDMI MST / VXP, Delock 87755

Adaptor USB-C (DP Alt Mode) la 2 x HDMI MST / VXP, Delock 87755

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:2 x HDMI mama
Stoc limitat
327.00 LEI
Multiplicator DisplayPort 1.4 la 2 x DisplayPort MST, Delock 87768

Multiplicator DisplayPort 1.4 la 2 x DisplayPort MST, Delock 87768

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:2
    • Alimentare suplimentara:Priza
    • Versiune DP:1.4
În stoc magazin
328.70 LEI
Cablu Mini SAS HD SFF-8644 la Mini SAS HD SFF-8644 1m, Delock 83394

Cablu Mini SAS HD SFF-8644 la Mini SAS HD SFF-8644 1m, Delock 83394

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini SAS HD SFF-8644
    • Conector 1:Mini SAS HD SFF-8644 tata
    • Conector 2:Mini SAS HD SFF-8644 tata
    • Sectiune cablu:AWG 28
Stoc limitat
328.80 LEI
Cablu Thunderbolt 3 20 Gb/s USB tip C pasiv 1.5m 5A T-T negru, Delock 84846

Cablu Thunderbolt 3 20 Gb/s USB tip C pasiv 1.5m 5A T-T negru, Delock 84846

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Thunderbolt 3 (USB - C)
    • Conector 1:Thunderbolt 3 (USB type C)
    • Conector 2:Thunderbolt 3 (USB type C)
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
329.20 LEI
Cablu USB la 4 x Serial RS232 FTDI 1.4m, Delock 61887

Cablu USB la 4 x Serial RS232 FTDI 1.4m, Delock 61887

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Serial RS-232
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:4 x serial RS232 9pini
    • Rata transfer date pana la:115.2 Kb/s
Stoc limitat
330.09 LEI
Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

Multiplicator 4 porturi 3G-SDI, Delock 93250

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Multiplicator 3G-SDI
    • Numar de porturi:4
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Culoare:Negru
La comandă
330.50 LEI
PCI Express la 2 x Serial RS-232 cu voltage supply 5V/12V, Delock 89909

PCI Express la 2 x Serial RS-232 cu voltage supply 5V/12V, Delock 89909

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RS-232 (DB9)
    • Conector extern:2 x RS-232 (D-Sub 9 pini) tata
    • Rata transfer de date:de pana la 230.4 Kb/s
    • Standard:PCIe x1, v2.0
La comandă
330.70 LEI
Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

Suport / baza pentru antena radio maritima din otel inoxidabil, Delock 12580

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Baza pentru antena
La comandă
331.00 LEI
Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

Mobile Rack PCI Express cu 1 x M.2 NVMe SSD, Delock 47003

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:M.2 NGFF
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Rata transfer de date:de pana la 32 Gbps
    • Standard:PCIe x4, v3.0
Stoc limitat
332.11 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA, Delock 42633

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini, M.2 key M
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
În stoc magazin
332.11 LEI
HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

 (1 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:10
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Conectori:1 x USB 3.0-B mama - 10 x USB 3.0-A...
În stoc magazin
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - SC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
332.11 LEI
Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Multi-mode
    • Sectiune:OM4
La comandă
332.11 LEI
Convertor U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M cu frame 3.5", Delock 63922

Convertor U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M cu frame 3.5", Delock 63922

 (0 pareri)
    • Conector 1:1 x U.2 SFF-8639 tata
    • Conector 2: 1 x 67 pini M.2 slot M
    • Bootabil:Da
    • Format:3.5″
La comandă
332.11 LEI
Convertor U.2 SFF-8639 la U.2 SFF-8639 cu frame 3.5", Delock 63956

Convertor U.2 SFF-8639 la U.2 SFF-8639 cu frame 3.5", Delock 63956

 (0 pareri)
    • Conector 1:1 x U.2 SFF-8639 tata
    • Conector 2:1 x U.2 SFF-8639 mama
    • Bootabil:Da
    • Format:3.5″
La comandă
332.11 LEI
Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

Rack extern USB-C 3.1 pentru 2 x 3.5" SATA HDD / SSD transparent, Delock 42624

 (0 pareri)
    • Format:3.5"
    • Conector extern: 1 x SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1)...
    • Conector intern:2 x SATA 22 pini (date + alimentare)
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) - A
În curând
332.11 LEI
Adaptor USB 2.0 la DVI/VGA/HDMI, Delock 61787

Adaptor USB 2.0 la DVI/VGA/HDMI, Delock 61787

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-A > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:mini USB 2.0 mama
    • Conector 2:DVI mama
Stoc limitat
332.11 LEI
Adaptor micro USB-B 3.1 la M.2 SSD key B / mSATA cu rack extern 2.5", Delock 62731

Adaptor micro USB-B 3.1 la M.2 SSD key B / mSATA cu rack extern 2.5", Delock 62731

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern: 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern: 1 x 67 pini M.2 key B slot;1 x...
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
În stoc magazin
332.11 LEI
Convertor SATA / USB 3.1-B la M.2 / mSATA, Delock 62732

Convertor SATA / USB 3.1-B la M.2 / mSATA, Delock 62732

 (0 pareri)
    • Grupa:mSATA
    • Conector 1:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1...
    • Conector 2: 1 x 67 pini M.2 key B slot; 1 x...
    • Sistem de Operare:Windows...
Stoc limitat
332.11 LEI
Rack extern 2 x M.2 Key B SSD la USB 3.1 Gen 2 USB-C cu RAID, Delock 42589

Rack extern 2 x M.2 Key B SSD la USB 3.1 Gen 2 USB-C cu RAID, Delock 42589

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 2)...
    • Conector intern:2 x 67 pini M.2 key B slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
Stoc limitat
332.11 LEI
Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

Rack extern combo USB type C pentru SSD M.2 PCIe/NVME sau SATA toolfree, Delock 42638

 (0 pareri)
    • Conector extern:1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.2...
    • Conector intern:1 x 67 pini M.2 key M slot
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - C
    • Rata transfer date pana la:SuperSpeed USB 10 Gbps
Stoc limitat
332.11 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech