Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Roline

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime:0.5m
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
16.70 LEI
Keystone modular Cat.6, RJ-45, Roline 26.11.0352

Keystone modular Cat.6, RJ-45, Roline 26.11.0352

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Keystone RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Aplicabilitate:Patch Panel 19"
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
16.70 LEI
Cablu retea UTP Cat.6, gri, 3m Cupru, Roline 21.15.0933

Cablu retea UTP Cat.6, gri, 3m Cupru, Roline 21.15.0933

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime:3m
    • Culoare:Gri
La comandă
16.80 LEI
Set 10 buc mufe RJ45 UTP Cat.6 neecranate, Roline 21.17.3060

Set 10 buc mufe RJ45 UTP Cat.6 neecranate, Roline 21.17.3060

 (1 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Nu
    • Tip conectori:RJ 45
În stoc magazin
16.80 LEI
Cablu retea UTP Cat.6 orange 3m, Roline 21.15.1557

Cablu retea UTP Cat.6 orange 3m, Roline 21.15.1557

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime:3m
    • Culoare:Portocaliu
În stoc magazin
16.80 LEI
Cablu USB 2.0-A GOLD T-T 0.8m, Roline 11.02.8911

Cablu USB 2.0-A GOLD T-T 0.8m, Roline 11.02.8911

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Grupa lungime:0.5m - 1m
La comandă
16.90 LEI
Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 0.8m Negru, Roline 11.02.8720

Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 0.8m Negru, Roline 11.02.8720

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Grupa lungime:0.5m - 1m
În stoc magazin
17.01 LEI
Cupla Keystone Roline modulara RJ45 Cat.6, ecranata, 21.17.3004

Cupla Keystone Roline modulara RJ45 Cat.6, ecranata, 21.17.3004

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Cupla Modulara RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Da
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
17.01 LEI
Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI - VGA
    • Conector 1:VGA 15 pini mama
    • Conector 2:DVI 29pini tata
    • Tip DVI:DVI-I Dual Link 24+5
În stoc magazin
17.01 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime:1m
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
17.01 LEI
Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:LC
    • Material:Bronz fosforos
În stoc magazin
17.20 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Rosu, Roline 19.08.1010

Cablu alimentare PC C13 1.8m Rosu, Roline 19.08.1010

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Schuko
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC C13
    • Lungime:1.8m
În stoc magazin
17.50 LEI
Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime:1.5m
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
17.50 LEI
Cablu de retea S/FTP (PiMF) GOLD cat 6A 1m, Roline 21.15.2181
-26%

Cablu de retea S/FTP (PiMF) GOLD cat 6A 1m, Roline 21.15.2181

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A
    • Lungime:1m
    • Culoare:Negru / Gold
În stoc magazin
17.60 LEI 13.00 LEI
Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 2m, Roline 21.15.1347

Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 2m, Roline 21.15.1347

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime:2m
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
17.60 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Maro, Roline 21.15.1348

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Maro, Roline 21.15.1348

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime:2m
    • Culoare:Maro
La comandă
17.60 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Roz, Roline 21.15.1349

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Roz, Roline 21.15.1349

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime:2m
    • Culoare:Roz
În stoc magazin
17.60 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Violet, Roline 21.15.1350

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Violet, Roline 21.15.1350

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime:2m
    • Culoare:Mov
În stoc magazin
17.60 LEI
Cablu UTP cat 6A Slim Alb 3m, Roline 21.15.0973

Cablu UTP cat 6A Slim Alb 3m, Roline 21.15.0973

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime:3m
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
17.70 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime:2m
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
17.80 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
18.00 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Galben, Roline 19.08.1011

Cablu alimentare PC C13 1.8m Galben, Roline 19.08.1011

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Schuko
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC C13
    • Lungime:1.8m
În stoc magazin
18.10 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Albastru, Roline 19.08.1012

Cablu alimentare PC C13 1.8m Albastru, Roline 19.08.1012

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Schuko
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC320 C13
    • Lungime:1.8m
În stoc magazin
18.10 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Verde, Roline 19.08.1013

Cablu alimentare PC C13 1.8m Verde, Roline 19.08.1013

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Schuko
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC320 C13
    • Lungime:1.8m
În stoc magazin
18.10 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus