Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Roline

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Negru, Roline 21.15.3957

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Negru, Roline 21.15.3957

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Negru
La comandă
18.90 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
18.90 LEI
Cablu retea UTP Cat.6 gri, LSOH 5m, Roline 21.15.1735

Cablu retea UTP Cat.6 gri, LSOH 5m, Roline 21.15.1735

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
19.00 LEI
Mouse pad Gaming, Roline 18.01.2045

Mouse pad Gaming, Roline 18.01.2045

 (1 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
19.19 LEI
Cablu retea UTP Cat.6 Gri 2m Cupru, Roline 21.15.0932

Cablu retea UTP Cat.6 Gri 2m Cupru, Roline 21.15.0932

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
19.40 LEI
Cablu retea UTP Cat.6 orange 2m, Roline 21.15.1547

Cablu retea UTP Cat.6 orange 2m, Roline 21.15.1547

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
19.40 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

 (0 pareri)
    • Conectori:LC UPC - LC UPC
    • Lungime (m):0.5
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc limitat
19.40 LEI
Cupla Cat. 6 neecranata, Roline 21.17.3043

Cupla Cat. 6 neecranata, Roline 21.17.3043

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Cupla RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Nu
    • Aplicabilitate:Prelungirea/extinderea cablului de retea
În stoc magazin
19.50 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 5m Roz, Roline 21.15.1369

Cablu de retea SFTP cat 6 5m Roz, Roline 21.15.1369

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Roz
În stoc magazin
19.50 LEI
Cablu de retea U/FTP Data Center cat 7 LSOH cu mufe RJ45 (500 MHz) Slim Alb 3m, Roline 21.15.1713

Cablu de retea U/FTP Data Center cat 7 LSOH cu mufe RJ45 (500 MHz) Slim Alb 3m, Roline 21.15.1713

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
19.69 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

 (0 pareri)
    • Conectori:LC UPC - LC UPC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
19.80 LEI
Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Portocaliu
În stoc magazin
20.50 LEI
Set 10 buc mufe RJ45 UTP Cat.6 neecranate, Roline 21.17.3060

Set 10 buc mufe RJ45 UTP Cat.6 neecranate, Roline 21.17.3060

 (1 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Nu
    • Tip conectori:RJ 45
În stoc magazin
20.50 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

 (0 pareri)
    • Conectori:LC UPC - LC UPC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
În stoc magazin
20.80 LEI
Mouse pad Gaming soft 350x260mm Negru, Roline 18.01.2044

Mouse pad Gaming soft 350x260mm Negru, Roline 18.01.2044

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:350x260x3mm
    • Material:Cauciuc + material textil
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu retea UTP Cat.5e, gri, 5m, Roline 21.15.0505

Cablu retea UTP Cat.5e, gri, 5m, Roline 21.15.0505

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:5e
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
21.10 LEI
Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:DVI - VGA
    • Conector 1:VGA 15 pini mama
    • Conector 2:DVI 29pini tata
    • Tip DVI:DVI-I Dual Link 24+5
În curând
21.21 LEI
Keystone RJ45 cat 6A UTP tool-free, Roline 21.17.0320

Keystone RJ45 cat 6A UTP tool-free, Roline 21.17.0320

 (1 pareri)
    • Tip accesorii:Keystone RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Nu
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
21.60 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 Component Level LSOH orange 2m, Roline 21.15.2672

Cablu de retea SFTP cat 6 Component Level LSOH orange 2m, Roline 21.15.2672

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Portocaliu
În stoc magazin
21.60 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 3m, Roline 21.15.8843

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 3m, Roline 21.15.8843

 (0 pareri)
    • Conectori:LC UPC - LC UPC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc limitat
21.60 LEI
Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.0821

Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.0821

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
21.71 LEI
Cupla modulara cat. 6A ecranata, Roline 21.17.3006

Cupla modulara cat. 6A ecranata, Roline 21.17.3006

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Cupla RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Da
    • Aplicabilitate:Prelungirea/extinderea cablului de retea
Stoc limitat
21.71 LEI
Conector de retea RJ45 UTP cat.6A toolfree, Roline 21.17.0325

Conector de retea RJ45 UTP cat.6A toolfree, Roline 21.17.0325

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Da
    • Tip conectori:RJ 45
În stoc magazin
21.80 LEI
Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 2m, Roline 21.15.2463

Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 2m, Roline 21.15.2463

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
22.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Duracell