Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Roline

Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Rosu 0.8m, Roline 19.08.1525

Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Rosu 0.8m, Roline 19.08.1525

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C13
    • Conector 1:IEC320 C13.
    • Conector 2:IEC320 C14.
    • Lungime (m):0.8
În curând
20.30 LEI
Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Galben 0.8m, Roline 19.08.1526

Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Galben 0.8m, Roline 19.08.1526

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C13
    • Conector 1:IEC320 C13.
    • Conector 2:IEC320 C14.
    • Lungime (m):0.8
În curând
20.30 LEI
Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Albastru 0.8m, Roline 19.08.1527

Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Albastru 0.8m, Roline 19.08.1527

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C13
    • Conector 1:IEC320 C13.
    • Conector 2:IEC320 C14.
    • Lungime (m):0.8
În curând
20.30 LEI
Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Verde 0.8m, Roline 19.08.1528

Cablu prelungitor alimentare IEC 320 C14 - C13 Verde 0.8m, Roline 19.08.1528

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C13
    • Conector 1:IEC320 C13.
    • Conector 2:IEC320 C14.
    • Lungime (m):0.8
În curând
20.30 LEI
Adaptor serial 9 pini T-T, Roline 12.03.2025

Adaptor serial 9 pini T-T, Roline 12.03.2025

 (0 pareri)
    • Tip serial:DB 9 pini
    • Conector cu suruburi:Da
    • Standard:Serial
    • Conector 1:D-SUB 9pini tata
În stoc magazin
20.40 LEI
Cablu de retea RJ45 UTP Cat. 6 Component Level LSOH Gri 1.5m, Roline 21.15.2504

Cablu de retea RJ45 UTP Cat. 6 Component Level LSOH Gri 1.5m, Roline 21.15.2504

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
20.50 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Alb, Roline 21.15.0985

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Alb, Roline 21.15.0985

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Gri, Roline 21.15.3907

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Gri, Roline 21.15.3907

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Rosu, Roline 21.15.3917

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Rosu, Roline 21.15.3917

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Rosu
La comandă
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Galben, Roline 21.15.3927

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Galben, Roline 21.15.3927

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Galben
La comandă
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Verde, Roline 21.15.3937

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Verde, Roline 21.15.3937

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Verde
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Albastru, Roline 21.15.3947

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Albastru, Roline 21.15.3947

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Albastru
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Negru, Roline 21.15.3957

Cablu de retea Slim cat 6A UTP LSOH 5m Negru, Roline 21.15.3957

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
20.90 LEI
Mouse pad Gaming soft 350x260mm Negru, Roline 18.01.2044

Mouse pad Gaming soft 350x260mm Negru, Roline 18.01.2044

 (0 pareri)
    • Tip:Mouse Pad
    • Gaming:Da
    • Dimensiuni:350x260x3mm
    • Material:Cauciuc + material textil
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu HDMI High Speed cu Ethernet 4K@30Hz TPE T-T 1m Negru, Roline 11.04.5930

Cablu HDMI High Speed cu Ethernet 4K@30Hz TPE T-T 1m Negru, Roline 11.04.5930

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):1
    • Ecranat:Da
    • Conectori auriti:Da
În stoc magazin
21.30 LEI
Cablu de retea S/FTP Cat.6A, Component Level, LSOH roz 5m, Roline 21.15.2895

Cablu de retea S/FTP Cat.6A, Component Level, LSOH roz 5m, Roline 21.15.2895

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Roz
La comandă
21.40 LEI
Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 3m Negru, Roline 11.02.8722

Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 3m Negru, Roline 11.02.8722

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):3
Stoc limitat
21.80 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):0.5
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
În stoc magazin
21.90 LEI
Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 2m, Roline 21.15.2463

Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 2m, Roline 21.15.2463

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
22.00 LEI
Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 1m, Roline 21.15.1337

Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 1m, Roline 21.15.1337

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
22.21 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
22.30 LEI
Cablu de retea slim FTP cat.6A LSOH 3m Alb, Roline Green 21.44.1703

Cablu de retea slim FTP cat.6A LSOH 3m Alb, Roline Green 21.44.1703

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
22.40 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 Component Level LSOH orange 1.5m, Roline 21.15.2674

Cablu de retea SFTP cat 6 Component Level LSOH orange 1.5m, Roline 21.15.2674

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
23.20 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
În stoc magazin
23.30 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech