Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.  Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Roline

Cablu retea UTP Cat.6 orange 3m, Roline 21.15.1557

Cablu retea UTP Cat.6 orange 3m, Roline 21.15.1557

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Portocaliu
În stoc magazin
17.60 LEI
Cablu HDMI High Speed cu Ethernet 4K@30Hz TPE T-T 2m Negru, Roline 11.04.5932

Cablu HDMI High Speed cu Ethernet 4K@30Hz TPE T-T 2m Negru, Roline 11.04.5932

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Conectori auriti:Da
Stoc epuizat
17.60 LEI
Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 0.8m Negru, Roline 11.02.8720

Cablu reversibil micro USB-B 2.0 la USB-A unghi T-T 0.8m Negru, Roline 11.02.8720

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.8
În stoc magazin
17.80 LEI
Cupla Keystone Roline modulara RJ45 Cat.6, ecranata, 21.17.3004

Cupla Keystone Roline modulara RJ45 Cat.6, ecranata, 21.17.3004

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Cupla Modulara RJ45
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Da
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
17.80 LEI
Cablu de retea EASY SFTP cat. 6A Alb 0.3m, Roline 21.15.2470

Cablu de retea EASY SFTP cat. 6A Alb 0.3m, Roline 21.15.2470

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.3
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
17.80 LEI
Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI - VGA
    • Conector 1:VGA 15 pini mama
    • Conector 2:DVI 29pini tata
    • Tip DVI:DVI-I Dual Link 24+5
În stoc magazin
17.80 LEI
Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 0.5m, Roline 21.15.2461

Cablu de retea EASY UTP cat. 6A Alb 0.5m, Roline 21.15.2461

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
17.90 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 1m, Roline 21.15.8841

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
La comandă
17.90 LEI
Adaptor pentru HDD/SSD 2.5"/3.5"  in bay de 5.25", Roline 16.01.3010
-17%

Adaptor pentru HDD/SSD 2.5"/3.5" in bay de 5.25", Roline 16.01.3010

 (0 pareri)
    • Format:5.25"
    • Material:Metal
    • Tip dispozitiv:Kit montare HDD
    • Pentru:HDD de 2.5" si 3.5"
În stoc magazin
18.00 LEI 15.00 LEI
Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

Keystone fibra optica LC OM3 duplex multimode, Roline 21.17.0001

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:LC
    • Material:Bronz fosforos
În stoc magazin
18.10 LEI
Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

Cablu retea UTP Cat.6A Component Level LSOH Portocaliu 1.5m, Roline 21.15.2774

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):1.5
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
18.30 LEI
Cablu prelungitor PC C13 la C14 Verde 1.8m T-M, Roline 19.08.1523

Cablu prelungitor PC C13 la C14 Verde 1.8m T-M, Roline 19.08.1523

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C13 - C14
    • Conector 1:IEC C13
    • Conector 2:IEC320 C14
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 2m, Roline 21.15.1347

Cablu retea SFTP cat.6 Portocaliu 2m, Roline 21.15.1347

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Portocaliu
La comandă
18.50 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Maro, Roline 21.15.1348

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Maro, Roline 21.15.1348

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Maro
La comandă
18.50 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Roz, Roline 21.15.1349

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Roz, Roline 21.15.1349

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Roz
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu de retea SFTP cat 6 2m Violet, Roline 21.15.1350

Cablu de retea SFTP cat 6 2m Violet, Roline 21.15.1350

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Mov
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Albastru, Roline 19.08.1522

Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Albastru, Roline 19.08.1522

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C13 - C14
    • Conector 1:IEC320 C14
    • Conector 2:IEC320 C13
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Galben, Roline 19.08.1521

Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Galben, Roline 19.08.1521

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C13 - C14
    • Conector 1:IEC320 C14
    • Conector 2:IEC320 C13
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Rosu, Roline 19.08.1520

Cablu prelungitor PC C13 la C14 1.8m Rosu, Roline 19.08.1520

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C13 - C14
    • Conector 1:IEC320 C14
    • Conector 2:IEC320 C13
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
18.50 LEI
Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 2m, Roline 21.15.8842

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
În stoc magazin
18.69 LEI
Cablu de retea EASY SFTP cat. 6A Alb 0.5m, Roline 21.15.2471

Cablu de retea EASY SFTP cat. 6A Alb 0.5m, Roline 21.15.2471

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
18.80 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
18.90 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Rosu, Roline 19.08.1010

Cablu alimentare PC C13 1.8m Rosu, Roline 19.08.1010

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:CEE 7/7 (Schuko) - IEC320 C13
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC C13
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
19.00 LEI
Cablu alimentare PC C13 1.8m Galben, Roline 19.08.1011

Cablu alimentare PC C13 1.8m Galben, Roline 19.08.1011

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:CEE 7/7 (Schuko) - IEC320 C13
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2:IEC C13
    • Lungime (m):1.8
În stoc magazin
19.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital