Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937
  • Imagine Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937
  • Imagine Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937
  • Imagine Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937
  • Imagine Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937
  • 1/5

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Cod produs: 66937
Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi LC Duplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corectie HD (densitate inalta) cu fibra optica de... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
897.20 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

  • Tip Fibra optica:LC Duplex
  • Numar porturi:12
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi LC Duplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corectie HD (densitate inalta) cu fibra optica de 19″ de la Delock (66924). Caseta contine un sistem de cablare pre-asamblat, astfel incat semnalul de fibra optica poate fi transmis la diferite dispozitive de retea, cum ar fi comutatoarele.

Specificatii

• Conectori:
  1 x MPO tata >  12 x mama LC Duplex
• Pentru 12 fibre Single-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montarea in panoul de patch-uri cu fibra optica de 19″ HD (densitate inalta), 1U
• Instalare fara scule
• Fibra: 9/125 µm
• Polaritate A
• Pierdere introducere < 0,7 dB (MPO), < 0,2 dB (SC)
• Pierdere de retur > 60 dB (MPO), > 60 dB (SC)
• Material carcasa: metal
• Carcasa uloare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 125 x 102 x 29 mm

Cerinte de sistem
• Panou de corectie cu fibra optica HD (densitate inalta) de 19″ 1U negru

Pachetul contine
• Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech