Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363
  • Imagine Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363
  • 1/2

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Cod produs: 43363
Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock. Specificatii • Conectori:  24 x SC Duplex mama >   24 x SC Duplex mama• Culoare: blue• Pentru 48 de fibre OS2... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
178.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

  • Categorie:OS2 Single-mode
  • Tip Fibra optica:SC Duplex
  • Numar porturi:24
  • Culoare:Negru
  • Model cabinet:19"
  • Inaltime instalare:1U

Descriere Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
  24 x SC Duplex mama >   24 x SC Duplex mama
• Culoare: blue
• Pentru 48 de fibre OS2 Single-mode
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Pentru montarea intr-un rack 19″, 1U
• Carcasa culoare: negru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 482.6 x 44.0 x 44.0 mm

Cerinte de sistem
• Carcasa 19″ fibra optica 43348

Pachetul contine
• Panou frontal 19"

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic