Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni (15 August), magazinul nostru este ÎNCHIS! Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Cabluri fibra optica

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
25.20 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):0.5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
24.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech