Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127
  • Imagine
  • Imagine
  • 1/3

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cod produs: 85127
Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un media convertor. Ambii conductori impartasesc... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
45.60 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234.
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:1m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:albastru

Descriere Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un media convertor. Ambii conductori impartasesc aceeasi teaca si acelasi boot, facand cablul foarte eficient, din punct de vedere al spatiului. Parghia de extragere usureaza deconectarea de la panourile cu densitate ridicata.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus