Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.  Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128
  • 1/3

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cod produs: 85128
Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un media convertor. Ambii conductori impartasesc... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
49.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:albastru

Descriere Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un media convertor. Ambii conductori impartasesc aceeasi teaca si acelasi boot, facand cablul foarte eficient, din punct de vedere al spatiului. Parghia de extragere usureaza deconectarea de la panourile cu densitate ridicata.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital