Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange, Value 21.99.9301
  • 1/1

Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange, Value 21.99.9301

Cod produs: 21.99.9301-40
Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange
Producator: Value
Acest produs nu mai face parte din oferta conectica.ro
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange, Value 21.99.9301

  • Conectori:SC - SC
  • Lungime (m):1
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:62,5/125µm
  • Sectiune:OM1
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Orange

Descriere Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange, Value 21.99.9301

Cablu fibra optica SC-SC OM1 1m Orange

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital