Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.
Curierii fac eforturi ca dvs. sa primiți comanda în timp util, însă din cauza volumului ridicat de colete, pot exista întârzieri în livrarea acestora. Mulțumim pentru înțelegere! :)
1,8 Iunie (Luni) - Închis.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515
  • 1/1

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

Cod produs: 21.15.9515-5
Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2Materialul... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
61.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

  • Conectori:LSH - LC
  • Lungime:5m
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Galben
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, galben, miez solid cu relief de aramid
Conector LC: conector cu capacitate ridicata de incarcare mecanica, blocare prin impingere cu blocare anti-rotatie
Conectori LSH: conectori de precizie cu pierderi reduse
Conectorul LSH are un obturator cu arc, care il protejeaza complet de praf si zgarieturi
LSH APC polish (8 °) / LC UPC polish
IL <0,25dB, RL> 25dB
IL (tipic) <0,12dB
Diametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0 mm

Vezi fisa tehnica aici.


Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital