Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Dragi clienți, având în vedere repeziciunea cu care se răspândește Covid-19, am hotărât să ne desfășurăm activitatea doar online, showroomul fiind închis pentru public. Din acest motiv, începând cu data de 16 martie, costul de transport pentru livrările coletelor în București va fi mai mic, doar 9,90 lei!
Considerăm că este mai importantă sănătatea, atât a clienților cât și a noastră :). Vă stăm la dispoziție la numărul de telefon 021.322.1234 precum și pe mail comenzi@conectica.ro în intervalul orar obișnuit. Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873
  • 1/3

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873

Cod produs: 21.15.8873-5
Securitate pentru viitor! Calitatea fibrelor si a conectorilor OM4 cu insertie foarte scazuta asigura o calitate excelenta la latimi de banda foarte mari. Acesta sustine aplicatii de 10 Gb / s... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
60.70 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:3m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Mov
  • Cablu LSOH:Da
  • Modal Bandwidth:4700 MHz-km

Descriere Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 3m violet, Roline 21.15.8873

Securitate pentru viitor! 
Calitatea fibrelor si a conectorilor OM4 cu insertie foarte scazuta asigura o calitate excelenta la latimi de banda foarte mari. Acesta sustine aplicatii de 10 Gb / s Ethernet, Fibre Channel si OIF la 550 de metri, extinde beneficiile costului sistemului la spatele de constructie ultra-lungi. 
Cablul asamblat cu conectori "cu pierdere redusa" atinge valori foarte bune pentru pierderea si reflexia insertiei. 
In comparatie: 
- Atenuarea tipica a unui conector LC standard: 0,5 dB 
- Atenuarea tipica a unui conector LC cu pierderi reduse: 0,15 dB.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital