Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Dragi clienți, având în vedere repeziciunea cu care se răspândește Covid-19, am hotărât să ne desfășurăm activitatea doar online, showroomul fiind închis pentru public. Din acest motiv, începând cu data de 16 martie, costul de transport pentru livrările coletelor în București va fi mai mic, doar 9,90 lei!
Considerăm că este mai importantă sănătatea, atât a clienților cât și a noastră :). Vă stăm la dispoziție la numărul de telefon 021.322.1234 precum și pe mail comenzi@conectica.ro în intervalul orar obișnuit. Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica SC - SC Duplex Multimode OM4 30m, Lindy L46734
  • 1/1

Cablu fibra optica SC - SC Duplex Multimode OM4 30m, Lindy L46734

Cod produs: L46734
2 x SC Fibra Optica tata la 2 x SC Fibrea Optica tata Compatibil cu toate echipamentele si cu toti conectorii standard  Full duplex 50/125µm  Zip twin, LS0H, Cablu Multimode Conectori ceramici... Citeste mai mult »»
Producator: Lindy
175.00 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica SC - SC Duplex Multimode OM4 30m, Lindy L46734

  • Conectori:SC-SC
  • Lungime:30m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2

Descriere Cablu fibra optica SC - SC Duplex Multimode OM4 30m, Lindy L46734

  • 2 x SC Fibra Optica tata la 2 x SC Fibrea Optica tata
  • Compatibil cu toate echipamentele si cu toti conectorii standard 
  • Full duplex 50/125µm 
  • Zip twin, LS0H, Cablu Multimode
  • Conectori ceramici ce asigura pierderi minime de semnal si relabilitate ridicata 
  • Imunitate totala la interfente electrice si electromagnetice (EMI)
  • Insertion Loss: <0.3dB

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital